Valorant rank kasacak arkadaş arıyorum

Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Abra A7
3050 Tİ
8 GB Ram
Meslek
Video Editör
Merhaba bir türlü bronzdan kurtulamadım. Her el 30 kill falan alıyorum ama takım yüzünden kaybediyoruz sağlam oynayan Duo arkadaş arıyorum ekipte kurabiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bir türlü bronzdan kurtulamadım. Her el 30 kill falan alıyorum ama takım yüzünden kaybediyoruz sağlam oynayan Duo arkadaş arıyorum ekipte kurabiliriz.
Hocam aynı durumdan müzdaribim. Oyun geçmişime bakarsanız Jett, Reyna ve Phoenix ile iyi oynuyorum. 15-30 leş arası gidiyor ama takımda illahi 1 eleman toxic 1 i afk diğerleri de kafasına göre oynuyor ve takım düzeni olmuyor.

Bende aynı durumdayım, toxic kitle olduğu için ya Frankfurt'ya da derecesiz atıyorum, isterseniz girebiliriz 5 kişi takım olursak bir de çok iyi olur.

O zaman ekip kuralım girelim, okuldan dolayı hafta içleri ben sadece 16:00 civarı girebilirim oyuna.

Bende aynı durumdayım, toxic kitle olduğu için ya Frankfurt'ya da derecesiz atıyorum, isterseniz girebiliriz 5 kişi takım olursak bir de çok iyi olur.

Olur çok iyi olur discordunuzu verin bende okuldan dolayı 5'te girebilirim 11'e kadr oynayabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı