Valorant Ranked Her Maçta 20 Puan Kesiyor

BlackDread

Hectopat
Yerleştirme maçlarında 3 galibiyet 2 yenilgi aldım, bronz 2 attı. Tüm maçlarda minimum 20 kill ile oynadım hadi bunu geçtim. 15-13 kaybettiğim maçta MVP oluyorum 20 puan kesiyor. Az önceki maçta 15 kill 15 asist yaptım kaybettim yine 20 puan kesiyor. Allah aşkına biri bana bunun mantığını anlatsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lose alırsan kesmesi gayet normal kanka, her maç 30 vurman lazım o elo'lardan çıkman için. Vuramıyorsan potansiyelin odur zaten. Sana önerim ctrl tuşunu kullanma ve spray atarak değil cross'u kafaya getirip 2, 3 mermi atacak şekilde fight'la adamlarla.

Lose alırsan kesmesi gayet normal kanka, her maç 30 vurman lazım o elo'lardan çıkman için. Vuramıyorsan potansiyelin odur zaten. Sana önerim ctrl tuşunu kullanma ve spray atarak değil cross'u kafaya getirip 2, 3 mermi atacak şekilde fight'la adamlarla.
Ya tamam 30 vur diyorsun ama tek kişinin ya da iki kişinin çabalaması ile olmuyor. Dün Sage ile 27 kill aldım bir entry operatörü olmamasına rağmen ama takımın geri kalanı benim yarım kadar çaba göstermediği için kaybediyorum . Maçın ortasında çıkanları bilerek troll oynayanları saymıyorum bile 😂 Solo oyuncu olarak elimden geleni yapıyorum ama boş yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı