Valorant 20 maçta 4 galibiyet almak

Ronaldomonaldo

Centipat
Daha fazla  
Valorant da 20 maçta 4 Win aldım bazı maçlar Team MVP oldum bazı maçlar ortalama gitti bazı maçlar kötü geçti ama arka arkaya sürekli kaybetmeye başladım bunun çözümü var mıdır?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü_20230228_132416.png
    Ekran görüntüsü_20230228_132416.png
    157 KB · Görüntüleme: 71
  • Ekran görüntüsü_20230228_132427.png
    Ekran görüntüsü_20230228_132427.png
    186,3 KB · Görüntüleme: 69
Valorant da 20 maçta 4 Win aldım bazı maçlar Team MVP oldum bazı maçlar ortalama gitti bazı maçlar kötü geçti ama arka arkaya sürekli kaybetmeye başladım bunun çözümü var mıdır?
Kazanmak icin oynamayin. Kazanmak icin oynadiginizda, kazanmadiginizi gorunce mentaliniz duser ve daha cok kotu oynarsiniz. Oyuna bir sure ara verin. Oyuna troller gelince sinirlenmeyin, Reportlayip oyununuzu oynayin, 4 troll olsa bile.

Elohell'e girmişsiniz hocam. Aynısı ben de LoL'de yaşamıştım. Maç kazanınca birkaç dakika girmiyorum. Maçı kaybettiysem de eğer 10-15 dakika bekleyip öyle giriyorum. Genelde oyunu kaybettikten sonra girdiğim maçları kazanıyorum artık. Bu durumla ilgili konu da açmıştım bir süre önce. Gün içerisinde 3 maç veya daha fazla maç kaybettiyseniz o gün daha oynamayın.

Oyun eşleştirme de 1 tarafa çok iyileri atıyor 1 tarafa çok kötü oynayanları atıyor. Bunun senin iyi ya da kötü oynamanla alakası yok. Oyun daha çok oynansın diye yapılıyor böyle

Geri
Yukarı