Valorant rankımı nasıl yükseltebilirim?

jrurahera

Centipat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar altın 2 ve 1 arasında git gel yapıyorum sürekli batık elodan çıkamıyorum ne yapabilirim? Daha yüksek eloları hakettiğimi düşünüyorum ama takım hep kötü geliyor karşıda plat 3 adam oluyor. Ondan daha iyi oynadığımın farkına varıyorum ama hep takım kötü. Nasıl elomu yüksek yerlere getirebilirim? Öneride bulunursanız sevinirim.

2 seçeneğin var ya çok iyi oynayarak takımı taşıyacaksın bunun içinde iyi bir aim lazım eğitim ile yada kendi takımınla gireceksin başka yolu yok.

Uzun uzun anlatırdımda hiçbir takım oyununda tek başına düzgün oynayarak lig atlayamazsın. Ne kadar iyi oynarsan oyna. Valorant'a kafa yormamanı öneririm oyunun suyu çıktı zaten.

2 seçeneğin var ya çok iyi oynayarak takımı taşıyacaksın bunun içinde iyi bir aim lazım eğitim ile ya da kendi takımınla gireceksin başka yolu yok.

İstersen 70 vur el alamadıktan sonra neye yarayacak?

Böyle bir konu açtığınıza göre oyunu fazlasıyla önemsediğinizi düşünüyorum, Valorant'ı bu kadar takma 3-5 yıl sonra herkes unutacak zaten. İnternetteki taktik videolarını izle ve 5 kişi gir.

Uzun uzun anlatırdımda hiçbir takım oyununda tek başına düzgün oynayarak lig atlayamazsın. Ne kadar iyi oynarsan oyna. Valorant'a kafa yormamanı öneririm oyunun suyu çıktı zaten.

İstersen 70 vur el alamadıktan sonra neye yarayacak?
öyle bir mantık yok knk sen 70 vurup maçmı kaybettin? çok adam vurursan spike kuracak veya çözecek adam kalmaz kazanırsın bitti.

Geri
Yukarı