Valorant rezilliği

Bu oyunda ne kadar aim geliştirsem de gümüşten takım yüzünden çikılmıyor. İstanbul giriyorum oyunu trolleyenler mi dersin 1 vurup küfür edenler mi? Paris giriyorum adam ha bire küfür ediyor trollüyor. Gümüş 3'te kaldım resmen.
Yine düşük ligin solo girip, rank atlayamayıp, hatayı başkasında arama vakası. Takımınızla girin hocam, bütün Discord sunucularında Valorant odaları ağzına kadar dolu.

Bu oyunda ne kadar aim geliştirsem de gümüşten takım yüzünden çikılmıyor. İstanbul giriyorum oyunu trolleyenler mi dersin 1 vurup küfür edenler mi? Paris giriyorum adam ha bire küfür ediyor trollüyor. Gümüş 3'te kaldım resmen

Bu oyunda ne kadar aim geliştirsem de gümüşten takım yüzünden çikılmıyor. İstanbul giriyorum oyunu trolleyenler mi dersin 1 vurup küfür edenler mi? Paris giriyorum adam ha bire küfür ediyor trollüyor. Gümüş 3'te kaldım resmen.
Bende çok iyi oynuyorum mesela bi maçta 40 vurmuştum (neon) berabere kalmıştım takım kötüydü. Diğer maç tekrardan takım kötüydü chamber oynuyordum 35 vurdum yenildim oyun böyle rezil adaletsiz ve trollerle dolu küfürler havada uçuşuyor. Ve rankım bronzdu golda kadar çıktım takımlar yüzünden gümüşe düştüm.
Bende çok iyi oynuyorum mesela bi maçta 40 vurmuştum (neon) berabere kalmıştım takım kötüydü. Diğer maç tekrardan takım kötüydü chamber oynuyordum 35 vurdum yenildim oyun böyle rezil adaletsiz ve trollerle dolu küfürler havada uçuşuyor. Ve rankım bronzdu golda kadar çıktım takımlar yüzünden gümüşe düştüm.
Giricek varsa gümüs-plat arası yazabilir aimi iyidir.

Kanka londra oyna ben öyle Gold kastım.

Kendine bir tane arkadaş bul. Ben kuzenimin Valorant oynadığını öğrendiğimde beri birlikte oynuyoruz. Uzun süreler gümüş 3 Gold1 gibi elolarda kaldık toxictir şudur budur. Ama sonra kendimizi geliştirince her maç 20 üstü vurup rank çıkmaya başladık. Şu an elmas 1'im daha da gideceğim gibi duruyor.

Valorant Türkiye kanalında çok iyi adamlar bulunabiliyor altın 2 civarı bir arkadaş bulursun. İlk denemede kötü gelir ikinci de toxic gelir ama üçüncüde mutlaka bulmuş olursun. Biz de sürekli birilerini ekliyoruz ve 4 kişiden biri kötü çıkıyor.

Geri
Yukarı