Valorant rezilliği

Unlostun sunucudan adam bulup gireceğim başka çare yok.

Hocam oyun içinden de birilerini bulabilirsiniz baktınız iyi bir takım var 5 girelim arkadaşlar de 2-3 tanesiyle girersin çok hayır diyen olmuyor. Bir de konu klavye konusuna dönmesinde Cynosa v2'den memnun musunuz hocam ne kadardır kullanıyorsunuz?

Hocam oyun içinden de birilerini bulabilirsiniz baktınız iyi bir takım var 5 girelim arkadaşlar de 2-3 tanesiyle girersin çok hayır diyen olmuyor. Bir de konu klavye konusuna dönmesinde Cynosa v2'den memnun musunuz hocam ne kadardır kullanıyorsunuz?

Memnunum bayağı kaliteli tuşlar falan yazılar silinmiyor öneririm.

Dostum bir oyunda sinir oluyor ama o oyunu oynamak istiyorsan mentalin sağlam olacak. 7 yıllık LoL'cüyüm. Valorant'ta daha mentalim patlamadı. Şu adımları uygula:

Takım seslerini kapat. Chati mutela. Arkada sesleri engellemeyecek rahatlatıcı bir müzik aç. Ben Witcher 3 soundtracklerini çok severim ve dinlerim. Arkana yaslan ve oyununu oyna. Boşa sinir kasmaya gerek yok. Sinirleneceksen o oyuna girmenin anlamı yok. Ben oyunları stres atmak için oynuyorum.

Bu oyunda ne kadar aim geliştirsem de gümüşten takım yüzünden çikılmıyor. İstanbul giriyorum oyunu trolleyenler mi dersin 1 vurup küfür edenler mi? Paris giriyorum adam ha bire küfür ediyor trollüyor. Gümüş 3'te kaldım resmen.
Bir kitle bir oyunu ne kadar aşağı çekebilir sorusunun canlı kanıtıdır Valorant.

Dünya üzerinde sayısız canlı türü var ve neredeyse tamamı ekosistemde önemli rol oynuyorlar.
Ancak troller (bir diğer değişle, ahlak yetisi olmayanlar) ve tırnak mantarının hiç bir faydası yok tam tersine, Aslan Balığı gibi, zarardan ve iğrenç görüntüleri dışında hiç bir faydaları yok.
Halbuki solucan- çiyan ya da akreplerlerin de görüntüleri çok hoş değil ancak doğadaki faydalarını saymakla bitiremeyiz.
Bu troller de öyle; dünyaya yaydıkları iğrençlik dışında hiç bir faydaları yok. O halde bunlar niye var?
Bazı ülkeler Aslan Balıklarının daha da çoğalmaması, çoğalıp da ekosistemin içinene etmemeleri için; bu zarardan başka ne düşmanı ne de faydası olan canlı türünün yok etmek ya da azaltmak için harekete geçtiler. Umarım bu insan müsveddeleri için de harekete geçip, en azında kırsırlaştırma yoluna giderler.

Geçenlerde meraktan bir kaç video izledim, Valorant videosunu çeken adamcağzlar bile utandı 😁
Ne olursa olsun, insan biraz ahlaklı ve onurlu olmalı. Şahsen vatansız bayraksız da olmaya razı olabilirim ama ahlaksız olmayı asla kabullenemem. Siz gençlere de tavsiye ederim; onur ve ahlakınızı her zaman en tepede tutun.

Oyunun kitlesi tamamen boş 10 maç atıyorsam 5 tanesinde Allah'a söven diğer 5 tanesinde ailevi değerlerime söven adamlar geliyor bu arada nasıl oynadığınızın bir önemi yok 34 vurmuşum adam sürekli bana küfür ediyor takım kurup girin oyuna solo oynanmaz.

Dostum bir oyunda sinir oluyor ama o oyunu oynamak istiyorsan mentalin sağlam olacak. 7 yıllık LoL'cüyüm. Valorant'ta daha mentalim patlamadı. Şu adımları uygula:

Takım seslerini kapat. Chati mutela. Arkada sesleri engellemeyecek rahatlatıcı bir müzik aç. Ben Witcher 3 soundtracklerini çok severim ve dinlerim. Arkana yaslan ve oyununu oyna. Boşa sinir kasmaya gerek yok. Sinirleneceksen o oyuna girmenin anlamı yok. Ben oyunları stres atmak için oynuyorum.
Valorant takım oyunu info felan vermesi gerekiyor.

Bu oyunda ne kadar aim geliştirsem de gümüşten takım yüzünden çikılmıyor. İstanbul giriyorum oyunu trolleyenler mi dersin 1 vurup küfür edenler mi? Paris giriyorum adam ha bire küfür ediyor trollüyor. Gümüş 3'te kaldım resmen.
Belki bu video yardımcı olur hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Unlostun sunucudan adam bulup gireceğim başka çare yok.

Yani ben solo giriyorum zaten. plat smurf aliyorum rahatça.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı