Valorant RGX Kelebek alınır mı?

Geri alamayacağınız hiç bir parayı heba etmemenizi öneririm. Sıkıldığınızda elinizden giden 450 lira ile kalırsınız. Valorant'a dolar 6-7 lirayken 1000₺ civarı yatırdım, arada gece terleyerek uyanıyorum bu yüzden. Fakat CS:GO'da aldığım bıçakta içim çok rahat. Geri almayı bırak, üstüne kâr bile koydu dolar yükselmemesine rağmen. CS:GO oynamadığınızı düşünerek, asıl konuya gelirsek Valorant'a gece pazarında aşırı ucuz gelen skinler hariç 1₺ bile yatırmak mantıksız. En fazla 2 sene ömrü var.

Peki arkadaşlar sağlun bir şey saha sormak istiyorum şimdi yağmacı karambitin var Battle Pass'im var bir de Asil Vandal'ım var ergx Phantom mu alayım yoksa rgx kelebek mi?

Geri alamayacağınız hiçbir parayı heba etmemenizi öneririm. Sıkıldığınızda elinizden giden 450 lira ile kalırsınız. Valorant'a dolar 6-7 lirayken 1000₺ civarı yatırdım, arada gece terleyerek uyanıyorum bu yüzden. Fakat CS:GO'da aldığım bıçakta içim çok rahat. Geri almayı bırak, üstüne kâr bile koydu dolar yükselmemesine rağmen. CS:GO oynamadığınızı düşünerek, asıl konuya gelirsek Valorant'a gece pazarında aşırı ucuz gelen skinler hariç 1₺ bile yatırmak mantıksız. En fazla 2 sene ömrü var.

CS:GO'da oynuyorum bir bıçağım var ama ismini bilmiyorum.

Geri
Yukarı