Valorant RGX Kelebek Bıçak alınır mı?

CryL0rd

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Ayın 28. gününde Valorant'a RGX set geliyor. Setin kelebek bıçağı çok hoşuma gitti ancak alıp almamak konusunda kararsızım, sizce 4350 VP'ye değer mi?

Not: "Oyuna para vereceğine git misket al daha çok eğlenirsin." tarzı yorumlar yerine "O paraya X bıçak daha iyi." gibi yorumlar yaparsanız sevinirim.

Bıçak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba,
Ayın 28. gününde Valorant'a RGX set geliyor. Setin kelebek bıçağı çok hoşuma gitti ancak alıp almamak konusunda kararsızım, sizce 4350 VP'ye değer mi?

Not: "Oyuna para vereceğine git misket al daha çok eğlenirsin." tarzı yorumlar yerine "O paraya X bıçak daha iyi." gibi yorumlar yaparsanız sevinirim.

Bıçak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Alınır ama setle birlikte almanı öneririm setin yarısına denk geliyor zaten bıçak

Arkadaşlar yazmayı unuttum kusura bakmayın. Kelebeği geldiği gün aldım ve çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca fiyat konusuna da değinmek istiyorum, çoğunuz 400 TL vs. yazmışsınız sanırım dediğiniz fiyatlar oyun içi. Ben VP'leri DIJIPIN'den alıyorum.

Arkadaşlar yazmayı unuttum kusura bakmayın. Kelebeği geldiği gün aldım ve çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca fiyat konusuna da değinmek istiyorum, çoğunuz 400 TL vs. yazmışsınız sanırım dediğiniz fiyatlar oyun içi. Ben VP'leri dıjıpın'den alıyorum.

Hayırlı olsun. Bende almayı düşünüyorumda bir bıçağa 300TL vermekte biraz zor benim için. 50 TL'ye İyon Phantom alırken bile çok düşünmüştüm.

Hocam bende vp mi güvenilirlik açısından Bynogame sitesinden alıyorum ve indirimde oluyor. 4300 vpyi 300tl gibi diğer alternatiflere göre daha az bir fiyata alabiliyorsunuz. Ben aldım kelebek çok memnunum özellikle ölüm maçında baya zevkli oluyor ayrıca operatör kullanırken de çok hoş.
Arkadaşlar yazmayı unuttum kusura bakmayın. Kelebeği geldiği gün aldım ve çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca fiyat konusuna da değinmek istiyorum, çoğunuz 400 TL vs. yazmışsınız sanırım dediğiniz fiyatlar oyun içi. Ben VP'leri DIJIPIN'den alıyorum.
Haklısınız hocam diğer alternatifleri tercih etmek daha mantıklı oyun içine göre çok daha uygun.

Geri
Yukarı