Çözüldü Valorant sadece PayPal ödeme yöntemi var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yamagiz9

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant'ta VP alacağım ancak sadece ödeme yöntemi olarak PayPal var.
Ben ininal ile satın almak istiyorum ne yapacağım?
Benim PayPal hesabım yok.
Ayrıca PayPal Türkiye'de kapatılmamış mıydı neden hala PayPal var sadece?

Çözüm
Valorant oyun içi mağazasındaki tüm satın alımlarda döviz dönüşümüne gitmiş bulunmakta. Bundan dolayı artık tüm satın alımlar EUR üzerinden yapılıyor ve bu sebeple ödeme yöntemi olarak sadece PayPal görünüyor.

doviz.png
Arkadaşlar Valorant'ta VP alacağım ancak sadece ödeme yöntemi olarak PayPal var.

Hocam e-pin ile alın daha uyguna gelir.

oynasana.com üzerinden ininal ile VP alabilirsiniz.

Hocam nereden bakıyoruz? Türkiye olması lazım.
Hesabınızı Türkiye sunucusu üzerinde açtıysanız zaten o sunucuya kayıtlısınızdır. Farklı bir sunucuda yer alıyorsanız PayPal ödeme yöntemi yurt dışında halen geçerli olduğundan dolayı görünmesi normaldir.

Hesabınız Türkiye sunucusundaysa oyun içerisindeki mağazadan alışveriş yapmak yerine internet üzerinden daha ucuza VP alabilirsiniz.

Valorant oyun içi mağazasındaki tüm satın alımlarda döviz dönüşümüne gitmiş bulunmakta. Bundan dolayı artık tüm satın alımlar EUR üzerinden yapılıyor ve bu sebeple ödeme yöntemi olarak sadece PayPal görünüyor.

doviz.png

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı