Çözüldü Valorant Sadece Spike Hücumdan Gelen Bip Sesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

EienKranos

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar 1-2 gün önce gelen güncellemeyle beraber karakter seçim aşamasında Omen, Viper, Brimstone almamı söylemesiyle başladı. Sonra oyun içerisindeyken durduk yere gelen bip ve dot sesi gelmeye başladı. Bu sesi size şöyle anlatayım: Biriyle telefonda konuşurken yanlışlıkla elinin telefon tuşlarına değmesine benzeyen bir ses. Çözüm bulabilmek için tüm sesleri teker teker kapattım, düzelmedi. Sonra tüm seslerin hepsini kapattım, gene düzelmedi. Bu sefer aklıma diğer sıfır hesabıma geçmek geldi, sıfır hesabıma ilk geçtiğimde bir sıkıntı yoktu ama sonradan geri başladı. Son çare olarak bu sabah sildim, tekrar yükledim, gene düzelmedi.

Not: Tırmanışta bir sıkıntı yok. Derecesiz ve derecelide denemedim. Spike hücumda oluyor bu ses.

Çözüm
Viper'da zehir bitme sesi olabilir ama diğerlerini bilmiyorum sadece Spike'a Hucüm'da olması da ilginçmiş.
Dostum bende Viper şampiyonu açık bile değil ama Brimstone alınca da Breach almamı söylüyor.
Sorun çözüldü. Senpai ve Blitz gibi uygulamalar yüzünden oluyormuş, silince düzeldi.
Viper'da zehir bitme sesi olabilir ama diğerlerini bilmiyorum sadece Spike'a Hucüm'da olması da ilginçmiş.

Dostum bende Viper şampiyonu açık bile değil ama Brimstone alınca da Breach almamı söylüyor.
Sorun çözüldü. Senpai ve Blitz gibi uygulamalar yüzünden oluyormuş, silince düzeldi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı