Valorant satıştan sonra iade alınan hesap banlanır mı?

Haha komik çocuk seni umarım banlar.
Bu konuyu açarken gerçekten buradaki insanların senin gibi birine yardımcı olacağını mı düşündün? :D umarım hesabın ban yer.

Basbaya kul hakkı yapmışsın. Umarım banlanırsın.

Siz çok zekisiniz. Hesabı sat. Adam kasılsın. Sonra geri alıp adama para iadesi yap. Hem adil bir durum değil. Hem kul hakkı.

Banlanabilme ihtimaliniz var ama kesin değil emin değilim.

Çocuk paraya sıkışıktı kanka istersen hesabı senden verdiğin ücretin biraz daha üstüne satın alabilirim dedim oda teşekkür etti parasını attım ve hesabı aldım yani çocuk hesabı gümüşten randyanta çıkardı felen değil gümüş 2'di bronz 3 yapmış zaten bende para iadesi sağladım oda isteyince hocam olayı bilmeden konuşmayın.

Çocuk paraya sıkışıktı kanka istersen hesabı senden verdiğin ücretin biraz daha üstüne satın alabilirim dedim oda teşekkür etti parasını attım ve hesabı aldım yani çocuk hesabı gümüşten randyanta çıkardı felen değil gümüş 2'di bronz 3 yapmış zaten bende para iadesi sağladım oda isteyince hocam olayı bilmeden konuşmayın.
Kendini düzgün bir şekilde açıklamadığın için bu tarz yorumlara maruz kaldın hata sende dostum.

Tamamdır. Olabilir. Anlatışınıza göre konuştuk zaten. Şimdi sorunuza gelecek olursak arkadaş banlatabilir fakat neden banlatacak anlamadım.

Kendini düzgün bir şekilde açıklamadığın için bu tarz yorumlara maruz kaldın hata sende dostum.
o an çocuk banlatıcam dedi ve satıcı hesaba bir sürü skin almış o panikle fazla uzun yazamadım veya öyle cevaplar geleceğini hiç tahmim etmemiştim.
Tamamdır. Olabilir. Anlatışınıza göre konuştuk zaten. Şimdi sorunuza gelecek olursak arkadaş banlatabilir fakat neden banlatacak anlamadım.
işte bende onu bilmiyorum birden banlatıcam dedi bende paranı iade ettim neden böyle bir şey yapıyorsun dedim napim dedi bende onla bu saatten arkadaş olmam diyip engelledim. 8 aylık arkadaşımdı demekki içi böyleymiş nediyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı