Valorant savaş bileti alınır mı?

Yağmacı al ben oni vandal yerine savaş bileti aldığım için çok pişman oldum.

Sizin kendi tercihiniz hocam eğer bir silahta olacağına çoğu silahımda olsun ama bir özelliği sesi falan olmasın derseniz savaş bileti alınır ama eğer bir silahımda olsun öldürme efekti sesi vs. güzel olsun derseniz yağmacı alınır komple size kalmış.

Bıçağın yoksa Pass düşünülebilir ama zaten bir bıçağa sahipseniz yağmacı ya da benzeri animasyonlu skin almak daha mantıklı bence.

Valorant'ta savaş bileti alır mı sizce 1450 VP alacağım yağmacı alarım ya da bunu sizce hangisi.

Bence alinir, gayet guzel bp bicagi. Kullanirken hosuma gitti tabii ki zamanla her skin gibi normal gelmeye basliyor. Default bicaginiz varsa alabilirsiniz bir daha boyle bp bicagi gelir mi bilemem. Yagmaci ama yagmaci setinden hangi silah? Yagmaci Phantom mu Yağmacı Vandal mi? Bu arada ikisi de guzeldir bp yerine yagmaci almak da iyi sonucta animasyonlu genel olarak sevilen skin. Bp genellikle bicak ve radyanit icin alinir şu an tam zamani gibi. Ben olsam para yetiyorsa hem yagmaci hem bp alirdim.

Son düzenleme:
Yani bıçağın varsa savaş biletine gerek yok yağmacı al geç.

Bıçağın yoksa Pass düşünülebilir ama zaten bir bıçağa sahipseniz yağmacı ya da benzeri animasyonlu skin almak daha mantıklı bence.

Bıçağım yok ilk defa Valorant'a para yatırmam olacak.

Bence alinir, gayet guzel bp bicagi. Kullanirken hosuma gitti tabii ki zamanla her skin gibi normal gelmeye basliyor. Default bicaginiz varsa alabilirsiniz bir daha boyle bp bicagi gelir mi bilemem. Yagmaci ama yagmaci setinden hangi silah? Yagmaci Phantom mu Yağmacı Vandal mi? Bu arada ikisi de guzeldir bp yerine yagmaci almak da iyi sonucta animasyonlu genel olarak sevilen skin. Bp genellikle bacak ve radyanit icin alinir şu an tam zamani gibi. Ben olsam para yetiyorsa hem yagmaci hem bp alirdim.

Phantom.

Bıçağım yok ilk defa Valorant'a para yatırmam olacak.

Phantom.

Yagmacı Phantom var bende guzel skın. Bence yagmaci Phantom alin boş verin bicagi sonucta silah daha tatmin eder oynarken. Ikisini bir alsaniz cok daha iyi olur ama.

Bende hiçbir skin yok,şuanki savaş biletinde bıçağa kadar hepsi var. Sizce günde iki saat oynamakla,bütün seviyeyi açar mıyım, ya da bu skinler kötümü yenisinimi bekleyeyim?

Geri
Yukarı