Valorant savaş bileti alınır mı?

CodCom

Hectopat
Yer
Bursa, Türkiye
Herkese selam, iyi geceler olsun hayırlı ramazanlar.

FPS oyunlarıyla aram pek yok iyi olmasını istiyorum. Yaklaşık 1 ay önce Valorant'a başladım. 1.5 senelik bir Black Squad geçmişim var fakat bileğim iyice körelmiş. Aim Lab üzerinden her hafta-sonu 1 kez kendimi geliştirmek adına uygulamalar yapıyorum. Counter-Strike2 pek oynayacak fırsatım olmadığından Valorant'a başlama kararı aldım. Bronz II kümedeyim hesabı hem biraz güzelleştirmek istediğimden hem de oyun ciddiyeti açısından (kimilerine göre gereksiz) haftalık kamuflajlar almak istiyorum ama anlamsızca VP fiyatlandırmaları var. Bu sezonun/mevsimin savaş biletinde güzel şeyler var ama şu ana kadar kullananları görmedim.

Sizce 1000VP'ye açılır mı? Şimdiden cevabınız için teşekkür ederim. Bir de 350-500TL arasında önerebileceğiniz Valorant oynamak için mouse varsa makbule geçer.

Valla ben oynasam bile öyle oyun içi satın alım yapmam . Onun yerine gider başka bir oyun alırım. Sıkılınca hem girecek olduğum başka bir oyun olur. Tabi eğer Valorant tan başka bir şey oynamıyorsan orasını bilemem. Tamamen sana kalmış bir şey, ben fikrimi söyledim.

Bu BP bıçağı dışında bayağı kötü bir BP, isterseniz bir daha düşünün.

Yeni konular

Geri
Yukarı