Valorant savaş bileti alınmalı mı?

MetinMumcu

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhabalar savaş biletini bitirdim ve almayı planlıyorum. Sizce değer mi? Ben biraz utangaç biriyim. Aile alması için ne söyleyebilirim? Tüyo verirseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar savaş biletini bitirdim ve almayı planlıyorum. Sizce değer mi? Ben biraz utangaç biriyim. Aile alması için ne söyleyebilirim? Tüyo verirseniz çok mutlu olurum.
Sadece bıçağı güzel bence ama sizin zevkiniz. Aile konusunda, oynadığım oyun için 50 lira çok bir şey değil gibi şeyler söyleyebilirsin.

Son düzenleme:
Ya tamam zevk meseleside ben beğenmedim ona vereceğime asil vandal alırım gece pazarından falanda bir şeyler bakabilirsiniz tekrar söylüyorum zevk meselesi.

Aileniz anlayışlı ise söyleyin gitsin. Ben küçükken sülalemiz çok anlayışsızdı bu tür konularda, 10-20 TL verip bir oyun alsak akli dengemizi yitirmişiz gibi davranırlardı bize. Umarım bu tip bir aileniz yoktur.

Bende 1000VP ye gelen yağmacı vandal olan bir hesap var isterseniz verebilirim.

Hocam kuzenime de yağmacı vandal geldi. Genelde onla oynadığım için sıkıntı olmuyor. Ama söylediğin için sağ ol.
Aileniz anlayışlı ise söyleyin gitsin. Ben küçükken sülalemiz çok anlayışsızdı bu tür konularda, 10-20 TL verip bir oyun alsak akli dengemizi yitirmişiz gibi davranırlardı bize. Umarım bu tip bir aileniz yoktur.
Yok ilk başta söylesem bu ne der. Sonra bir söylenir ne gerek var falan diye. Sonra düşünürler alırlar diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı