Çözüldü Valorant Savaş Bileti Nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sir. Peker

Centipat
Arkadaşlar, sezon/savaş bileti ne oluyor? Bunda ben bayağı kasmışım ve 1000 VP karşılığında alabilirmişim, alınca sadece kastıklarımı mı alabiliyorum yoksa aldıktan sonra diğer ürünleri de kasarak alabiliyor muyum? Yani ben şu an X öğesini bilet yokken kastım, bileti aldıktan sonra bunu aldım ve bitti bu kadar mı?

Çözüm
Savaş bileti aşama aşama seviyelerden oluşan, her seviyelerde farklı farklı ödüller veren bir sistemdir. Sizin savaş biletiniz olmadığı vakit savaş bileti kasarsanız tüm ilerlemeniz kayıt edilir ve savaş biletini satın aldığınız vakit ilerlemeniz dahilinde tüm ödülleri bir anda alırsınız.
Savaş bileti aşama aşama seviyelerden oluşan, her seviyelerde farklı farklı ödüller veren bir sistemdir. Sizin savaş biletiniz olmadığı vakit savaş bileti kasarsanız tüm ilerlemeniz kayıt edilir ve savaş biletini satın aldığınız vakit ilerlemeniz dahilinde tüm ödülleri bir anda alırsınız.

Çözüm
Ha, yani alırsam ilerledikçe ödülleri de, daha önce ilerlemelerimle birlikte alacağım, çok teşekkürler alıyorum, bayağı hoşuma gitti bu.

Ha, yani alırsam ilerledikçe ödülleri de, daha önce ilerlemelerimle birlikte alacağım, çok teşekkürler alıyorum, bayağı hoşuma gitti bu.

Fiyatı ise 50-60TL arasında oluyor hocam. Bende dün aldım bu ayın savaş biletini çok güzel skin veriyor bu ay.

Geri
Yukarı