Valorant savaş bileti vs Phantom kostümü

AdraSs

Decapat
Yer
Mars
Daha fazla  
Merhabalar. 1800 VP'm var. Sizce sonraki sezonun mu savaş biletini almalıyım yoksa mağazamda olan asil Phantom mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Yağmacı veya Asil Vandal bekleyin, tabi eğer Vandal kullanıyorsanız. Kullanmıyorsanız Asil Phantom iyidir.

Phantom için asil Phantom çok güzel bence fakat bir sonraki Pass'te Phantom skini vereceğini düşünüyorum güzel skin verirse alınabilir. Ayriyeten belki güzel bıçakta verebilir ama tabii bunları varsayıyorum bilemeyiz yani aslında sizin ne istediğinize göre değişir durum animasyonlu bir Phantom istiyorsanız bence en güzel skinlerden biri asil Phantom için ama envanterde dizmek istiyorsanız Pass daha mantıklı olabilir. Yağmacı Phantom gelecek diyorlar ne kadar doğrudur bilmem ama güzel olursa oda beklenebilir. Bence biraz daha bekleyin asili çok istemiyorsanız pazarınıza düşebilir başka bir skin.

1 hafta kaldı sezonun bitmesine bence savaş bileti alma 1 hafta için. Şayet 50nci seviyeye kadar kasamazsın. Yeni sezon başlayınca savaş bileti içeriklerine bakarsın alınmaya değer mi diye. O zaman kararını verirsin. Ben her sezon başında savaş bileti alıyorum envanter diziyorum. Lol kadar ucuz değil Valorant.

Geri
Yukarı