Valorant Secure Boot enabled hatası

borayy

Centipat
Daha fazla  
Valorant'ta bu hatayı alıyorum (Windows 10) çözümü nedir?

Dosya Ekleri

• secure.png
    secure.png
    6,8 KB · Görüntüleme: 34
Yanlış bilgi | Sadece Windows 11 için gereklidir
BIOS Secure Boot disable ise Windows 11, 10, 7 hepsinde alırsın bu hatayı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim yanlış bilgilendirmeleri bırakalım. Sadece WİN11de valorant secure boot ister.

Bi de secure boost değil secure boot ha.

Bilmemek ayrı bi şey kesinlikle ayıp veya kötü bir şey değil bilmeyip millete bilmediğin şeyi doğru demek ise ayıp bir şey.

Kardeşim yanlış bilgilendirmeleri bırakalım. Sadece Windows 11'de Valorant Secure Boot ister.

Bir de secure Boost değil Secure Boot ha.

Vanguard son güncellemeden sonra tüm Win sürümlerinde istemeye başladı bizzat deneyimlemiş biri olarak söylüyorum.

Windows 10'dan bahsediyorum ben ama.

Hocam o Secure Boot aç diyorsunuz ama her şeyi denedim açtım fakat benim BIOS biraz değişik sanırım ve dediğiniz ön yükleme bende desteklenmiyor diyor fakat bilgisayarım iyi.

Hocam o Secure Boot aç diyorsunuz ama her şeyi denedim açtım fakat benim BIOS biraz değişik sanırım ve dediğiniz ön yükleme bende desteklenmiyor diyor fakat bilgisayarım iyi.

Kardeşim işlemcini anakartını söyle destekliyor mu desteklemiyor mu bakarız olmazsa Win10'a geçersin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim yanlış bilgilendirmeleri bırakalım. Sadece Windows 11'de Valorant Secure Boot ister.

Bir de secure Boost değil Secure Boot ha.

Bilmemek ayrı bir şey kesinlikle ayıp veya kötü bir şey değil bilmeyip millete bilmediğin şeyi doğru demek ise ayıp bir şey.

Hocam burada bilip bilmemek değil konu Windows 10 ve 11'de Secure Boot ister forumda istediğiniz yıl kadar bulunun size kötü bir şey demiyorum ben zaten ben işi garantiye alarak uzun yoldan anlattım diye bu yanlış olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı