Valorant Secure Boot enabled hatası

borayy

Centipat
Daha fazla  
Valorant'ta bu hatayı alıyorum (Windows 10) çözümü nedir?

Dosya Ekleri

• secure.png
    secure.png
    6,8 KB · Görüntüleme: 34
Hocam istiyor fotoğrafa iyi bakın yalan mı söyleyeyim.
Resmi bi kaynak yok şu anlık.

Size attıgım link Valorantın resmi sitesi orada sadece Win11 için istediklerini yazmışlar.

2 yıldır bu durum böyle zaten Win11de ister sadece. Win 10da TPMsiz secure bootsuz oynayabilirsin. Çok yakın zamanda değiştirmiş olabilirler ama resmi kaynak eklememişler.

Resmi bir kaynak yok şu anlık.

Size attıgım link Valorant'ın resmi sitesi orada sadece Windows 11 için istediklerini yazmışlar.

2 yıldır bu durum böyle zaten Windows 11'de ister sadece. Win 10'da TPM'siz secure bootsuz oynayabilirsin. Çok yakın zamanda değiştirmiş olabilirler ama resmi kaynak eklememişler.

Güvenli önyükleme desteklenmiyor diyor bende o zaten Secure Boot değil mi neden desteklenmiyor Ryzen 5 5500, RX6600 kullanıyorum.

Hocam Windows 11 yapmaya gerek yok benim arkadaşımda aynı sorunu yaşıyordu Valorant'a ticket attılar düzeldi. Bu buglar hesapta oluyor örneğin yeni bir hesap açın o hesaba girebilirsiniz ama hata aldığınız hesaba giremezsiniz. Rio'ta ticket atın onlar hesabınızda ufak bir güncelleme yapıyor ve düzeliyor. Bizzat bu hafta bu sorunu @Swerp yaşadı onunla konuşabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı