Valorant server nasıl değiştirilir?

deniz.temel

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Bir hesap satın aldım Valorant'tan fakat serverın diğer olduğunu fark etmemişim anlayacağınız server TR de değil.
Ve Valorant'a bir ticket yolladım TR'ye geçirir misiniz diye fakat şöyle bir şey sorun var hesabın maili yok.
Maili olmayan hesapları onaylamıyorlarmış diye duydum fakat emin değilim, ortada kaldım.
Herhangi bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,
Bir hesap satın aldım Valorant'tan fakat serverın diğer olduğunu fark etmemişim anlayacağınız server TR de değil.
Ve Valorant'a bir ticket yolladım TR'ye geçirir misiniz diye fakat şöyle bir şey sorun var hesabın maili yok.
Maili olmayan hesapları onaylamıyorlarmış diye duydum fakat emin değilim, ortada kaldım.
Herhangi bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
(Bu parantez içindeki yazı modlaradır bu atacağım konuya cidden ihtiyacım var daha öncesindede bir hata yapmıştım ve uyarı aldığımdan konuyu açamadım ortada kalmıştım sizden ricam bir hatam varsa konuyu kapatmamanız çok rica ediyorum ihtiyacım var, teşekkür ederim. Bu mesajı silmeyi unutmayınız lütfen sağ olun, varolun.)
Birincisi hesaba bir gün girdiğinizde şifre değişmiş olabilir ikincisi zaten bu yüzden tr kayıtlı hesaplar daha pahalı o Server da değiştiremezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı