Valorant hesabının serveri nasıl değiştirilir?

Furkan Nural

Hectopat
Valorant hesabı aldım ve Amerika serveri var. Türkiye hesabı için ticket attım ve aldığım mesajlar şu:

Desktop Screenshot 2023.01.16 - 22.44.41.99.png

Desktop Screenshot 2023.01.16 - 22.44.51.11.png

Kısacası ilk sahibi olmadığım için işlem yapamayacağı söyleniyor. Ne yapmam lazım, bir kez daha düzgün bir ticket atsam TR sunucusuna aktarılır mı hesabım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant hesabı aldım ve Amerika serveri var. Türkiye hesabı için ticket attım ve aldığım mesajlar şu:

Eki Görüntüle 1635405

Eki Görüntüle 1635406

Kısacası ilk sahibi olmadığım için işlem yapamayacağı söyleniyor. Ne yapmam lazım, bir kez daha düzgün bir ticket atsam TR sunucusuna aktarılır mı hesabım?
Hayır aktarılmaz. Hesabı kimden aldıysanız iade etmeye çalışın, kolay gelsin.

I now live in Turkey. That's why I'm having a ping problem. For this reason, I request that my account be transferred to Turkey Server.
Yazdım.

Yazmışsın fakat adamlar sana ait olmadığını anlamış. Bir kere "yapmayız" deyince sözlerinden pek döndüklerini görmedim, haksız da olsalar "maalesef" deyip geçiyorlar.

Kanka onu yemezler ya. O hesabın banlanmasına sebep olursun hatta. Hesap almak satmak yasak bildiğin gibi. İade et hesabı TR hesabı al.

Yok kişi bana önceden söyledi. Gayet güvenilir ve ilgili sorun çıkarmaya gerek yok.

I now live in Turkey. That's why I'm having a ping problem. For this reason, I request that my account be transferred to Turkey Server.
Yazdım.
Banlanmasina sebep olursun. Ilk sahibi olmadığın satıldığı anlaşılırsa direk kilitlerler. İlk sahibini bulmaya çalışın imkansiz ama

Yeni konular

Geri
Yukarı