Valorant ses tuşu geç algılıyor

Rosieer

Decapat
Daha fazla  
2 yıldır bu sorunu yaşıyorum. Mesela C tuşuna atadim sesli sohbeti C ye basıyorum info vereceğim. 4 saniye bekliyorum info vermek için. Kanser oldum. Oyunu kac defa sildim indirdim. Kac kere format attim. Olmadi. İnternetten kaynakli değil ping sıkıntısı yaşamıyorum ona rağmen reset attim. Yine olmadi. Sohbete de geç gidiyor. Acaba yanlış bir ayar mi yaptim aranizda bu sorunu yaşan varsa yardım edebilir mi? Bunun yüzünden oyunum zehir oldu.

Hocam aynı sorunu ben de yaşıyordum 1 aydır, ticket attım ve böyle bir sorunun oyunda olmadığını söylediler. Çeşitli ekran görüntüleriyle, kanıtlarla nihayetinde hatalarını kabul ettirdim. Sonuç olarak ekibimiz inceliyor diyorlar, hala bu sorunu yaşıyor musunuz?

Hocam aynı sorunu ben de yaşıyordum 1 aydır, ticket attım ve böyle bir sorunun oyunda olmadığını söylediler. Çeşitli ekran görüntüleriyle, kanıtlarla nihayetinde hatalarını kabul ettirdim. Sonuç olarak ekibimiz inceliyor diyorlar, hala bu sorunu yaşıyor musunuz?
Siz bunu yazdığınızda bile bu soruna çözüm arıyordum. Ama bulamıyorum maalesef.

Hocam sistem ozellikleriniz ne?
Hocam ayrıca söylemek gerekirse bu sorunu işlemci gücü düşük olanlar daha sık yaşıyor. Ryzen 3 2200g, Tek kanal 3000 mhz 8 gb ram’li bir sisteme sahibim. Ancak sorunun kaynağı yine de işlemci değil. Oyunun özellikle mesajların sohbete geç ulaşması gibi daha genel bir problemi mevcut.

Hocam ayrıca söylemek gerekirse bu sorunu işlemci gücü düşük olanlar daha sık yaşıyor. Ryzen 3 2200g, Tek kanal 3000 mhz 8 gb ram’li bir sisteme sahibim. Ancak sorunun kaynağı yine de işlemci değil. Oyunun özellikle mesajların sohbete geç ulaşması gibi daha genel bir problemi mevcut.
Bakalım umarım çözülür. Çözülmezse kanser ola ola oynayacağız maalesef. Alışırız belki😭.

Yeni konular

Geri
Yukarı