Valorant sesi fazla ince geliyor

Mroys

Centipat
Daha fazla  
Valorant oynarken oyun içinde sesler fazla ince geliyor. Tiz gibi. YouTube'da Valorant videosu izlerken de aynı sorunu yaşıyorum. Çözümünü bilen varsa yazabilir mi?

@ThePatrio hocam sorunu çözebildiniz mi acaba?

Yok abi bende bu sorun kendi kendiliğine gitmişti bir ara şimdi bekliyorum düzelir diye diye diğer oyunlarda falan bir sıkıntı yok CS:GO olsun PUBG olsun :D tek Valorant'ta böyle aşırı baslı silahlar ayak sesleri duyulmuyor gibi acayip bir şey yani videosu izlerken de aynı umarım düzelir :D

Riot'a ticket atıp sordum. Eğer bir çözüm gelirse buraya yazarım. Teşekkür ederim.

Vallahi benim için de iyi olur, beklerim.

Riot'a ticket atıp sordum. Eğer bir çözüm gelirse buraya yazarım. Teşekkür ederim.

Evet ben şu an çözdüm. HyperX Cloud 2 Firmware yüklüyoruz ama harfiyen dediklerine uymak şekilde yükleyin. Sorun düzelecektir anakarta bağlayın, ses kartını yüklerken sonra tak çıkar. Bunu yapınca düzeldi bende.

Son düzenleyen: Moderatör:
@ThePatrio Hocam selamlar. Riot ticket'ıma cevap geldi. ilk başka bir kaç ayar önerdiler ve olmad. Sonra firmware güncellememi önerdiler. Aynı şekilde yaptım ve sorun düzelmedi. Ardından ise önce Vanguard programını, sonra Riot Client klasörünü silip tekrar yüklememi söylediler.
Böylelikle sorun düzelmiş oldu. Eskiye göre çok güzel oldu sesler. Fakat yine de ince bir ses var. O da sanırım benim eski kulaklığım rampage idi. Bu kulaklığın kalitesinden dolayı öyle bir ses alıyorum. Alıştım sayılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı