Çözüldü Valorant sesler ve mesajlar geç gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

TunaTekin10

Picopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 3050 Tİ 4 GB
İşlemci
İ5 -10300H
Bugün bir sürü arkadaşlarımla yaşadığım bir sorunu anlatacağım. Bugün sesim takıma gitmedi ve mesajlarım geç gitti. Takımla 1 tur konuşabildim o da kesildi. Ping ya da FPS sorunu yaşamıyorum. Pingim 20 sabit ve FPS 150. Bu sorun neden olabilir?

Çözüm
Sistemin ile alakalı bir durum değil. Oyun hatası. Oyunu yeniden başlatınca düzeliyor ama tekrar bozuluyor.
Bugün bir sürü arkadaşlarımla yaşadığım bir sorunu anlatacağım. Bugün sesim takıma gitmedi ve mesajlarım geç gitti. Takımla 1 tur konuşabildim o da kesildi. Ping ya da FPS sorunu yaşamıyorum. Pingim 20 sabit ve FPS 150. bu sorun neden olabilir?

Gerçek bilgi olduğunu meçhul ama duyduğum bir bilgiyi söyleyeyim sizlere.
Hesabınız çok report yediğinde incelenecek hesaplar arasına girildiğinde bu anlattığınız olay gerçekleşiyor diye duymuştum. (yani kısaca ban öncesi.)

Artı -1 Eksi
Gerçek bilgi olduğunu meçhul ama duyduğum bir bilgiyi söyleyeyim sizlere.
Hesabınız çok report yediğinde incelenecek hesaplar arasına girildiğinde bu anlattığınız olay gerçekleşiyor diye duymuştum. (yani kısaca ban öncesi.)
Yani hiç küfür etmem çocuk ta büyükte olsa. Bazen çocuklar küfrediyor da bir şey demiyorum. Hesabımda ban yemelik bir durum yok zaten. Sorunu bugün çözdüm.

Geri
Yukarı