Valorant sesli sohbet olmadan oynanır mı?

fancy217

Picopat
Valorant oyununa başlamak gibi bir niyetim yok ama sadece merak ettim. Oyunda herkes sesli sohbet ile konuşuyor diye biliyorum. Mesela ben oyunu yüklesem sesli sohbet kullanmadan oynayamaz mıyım? Zaten mikrofonum yok olsa da oynamam.

Ben bir kere yükledim oyunu, 15 dakika sonra sildim, herkes ana bacı küfür ediyor. Tavsiye etmiyorum. Arkadaşlarınla gireceksen oynanır sadece.
Çok boş bir yorum mesela. Herkes ana bacı küfür ediyorsa çözümü çok basit. 1.5 saniyeni ayırarak muteleyip oyununa bakabilirsin. Bunun için oyuna çözüm koymuşlar.

Ancak siz 20 elde 4-5 kill alıyorsanız sizin gibiler için bir çözüm koymamışlar mesela. Şahsen 20 elde 3-5 kill alana sövmesemde benimde sövesim geliyor. Çözümü olmayan şeylerden yakınsanız anlarımda çözümü 1 saniyelik şeyleri konuşmaya gerek yok :)

Çok boş bir yorum mesela. Herkes ana bacı küfür ediyorsa çözümü çok basit. 1.5 saniyeni ayırarak muteleyip oyununa bakabilirsin. Bunun için oyuna çözüm koymuşlar.

Ancak siz 20 elde 4-5 kill alıyorsanız sizin gibiler için bir çözüm koymamışlar mesela. Şahsen 20 elde 3-5 kill alana sövmesemde benimde sövesim geliyor. Çözümü olmayan şeylerden yakınsanız anlarımda çözümü 1 saniyelik şeyleri konuşmaya gerek yok :)
Kitlesi çoluk çocuktan oluştuğu için söven insanın olması doğal.

Bak ben pek anlamam valoyu ama csgo globalim. Her neyse yoruma değinmem gerekirse dostum ligin x ligi ise o elodaki oyuncuya iyi veya kötü katlanıp taşımak zorundasın bu bir seçim değil sen burada bu kişiye sövsen bile eline bir şey geçmeyecegi gibi o kişiyi de oyundan soğutup daha fazla berbat oynamasına sebep olucaksın bundan dolayı elindeki imkanları değerlendirip o kişiyi gelebilecekleri en zayıf veya en kolay oynayabileceği pozisyona yönlendirip takımdaki en güçlü kişiyi de gelebilecekleri en güçlü pozisyona gönderebilirsin saldırı durumunda bombayı verip teknik işleri kapı tutmak veya pusmak gibi görevleri devredebilirsin. Burada sen takımla oynadığından o kişiyi yok sayamazsın bir nevi evladın gibi bir süreliğine onu en iyi şekilde kötü doğmuş olsa bile değerlendirmek senin elinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı