Valorant şifrem değişmiş

omurkayracakir

Hectopat
RekOS çok eski sürüm olduğu için Microsoft Office kabul etmiyordu. Aynı zamanda Photoshop falan da 2021 falan yükleyemediğim için ReviOS'a geçiş yaptım. Geçiş yapar yapmaz abimin hesabına biri giriş yapmaya çalışmış. Ertesi gün yani bugün ise benim hesabıma giriş yapılmaya çalışılmış. Valorant'ta ise şifrem değiştirilmiş. Şifreye bakarak yazdım yani şifremi yanlış yazmadığıma eminim. Aynı zamanda Google hesabıma kayıtlı olan şifrem de aynı. Daha önce de o şifreyle giriş yapmıştım. Şifremi Google hesabımda kayıtlı olan şifremle değiştirdiğimde kabul etti. Ama şifre değiştirmeye dair herhangi bir mail gelmedi şifrem en başta değiştirildiğinde. Bu nasıl oluyor? Bu arada hesabıma giriş yapılmaya çalışıldığında şifemi değiştirmiştim. Bununla alakalı olabilir mi?

Olabilir.

ReviOS'u nereden indirdiniz?

Kendi sitesinden. Aslında ReviOS ile de alakalı olmayabilir çünkü biz kurduğumuzda şu an da hala hiçbir e postam girili değil. Şifremi değiştirmek için talepte bulunduğumda bana Rusça mail gelmiş. Bunu fark etmemiştim. Ancak bu mailde örnek vereyim: Kendi hesabım hasancan123 ama bana gelen maildeki hesap hasancan12345. çok garip değil mi? RekOS'ta hesaplarım giriliydi. Belki RekOS'tan çıkış yaptım diye olabilir.

Geri
Yukarı