Valorant sıkı aim antrenmanı için taktikler

Disiplin olmadan hiçbir şey olmaz, ben yanlışlıkla 1 yıldır aim çalışıyorum ve sonuçlarını yeni görmeye başladım, nedeni ise çok fazla yapmıyor idim. Bu konuda miyagi ile hellian ın antrenmanını öneririm.

Kardeş bir oyuna çalışmak nedir ya git dışarıya azıcık gez sonra buraya geliyorsunuz çok asosyalim arkadaş arıyorum diye konu açıyorsunuz ayrıca hayatsız gibi oyun oynamıyorum ki en yüksek elolara çıkayım.
Adamın gezecek arkadaşı yoksa ne yapsın oyundan keyif alabilmek için iyi oynamak gerekiyor o yüzden aim çalışmak istemiş ne var bunda?

Kardeş bir oyuna çalışmak nedir ya git dışarıya azıcık gez sonra buraya geliyorsunuz çok asosyalim arkadaş arıyorum diye konu açıyorsunuz ayrıca hayatsız gibi oyun oynamıyorum ki en yüksek elolara çıkayım.
Ibana 200-300 TL yolla da gezem tozam bir oyuna hayatımı adamayam.

Adamın gezecek arkadaşı yoksa ne yapsın oyundan keyif alabilmek için iyi oynamak gerekiyor o yüzden aim çalışmak istemiş ne var bunda?

Dostum sorunda burada zaten arkadaşı yoksa niye içeriye kapansınki çıksın dışarıya illa biriyle tanışır.

Ibana 200-300 TL yolla da gezem tozam bir oyuna hayatımı adamayam.

Gülüm git çalış kazan bütün asosyaller toplandı herhalde başıma :D.

Gez dolaş demesi kolay belki adamın sosyal anksiyetesi var nerden biliyorsun hem seni neden bu kadar ilgilendiriyor ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı