Valorant silah ateş etmeyi bırakıyor

Pc2000

Centipat
Herkese iyi günler. Valorant'ta sprey atmaya başlayınca ateş etme tuşuna basmaya devam ettiğim halde silah bir anda ateş etmeyi bırakıyor. Yani takılıyor. Sorun nedir?
Ve özellikle rakibe sıkarken oluyor.

Hocam aynı sorun başıma geliyor. CS:GO ve Valorant'ta yaşıyorum sadece. Normal yere sıkarsam ateş ediyor ama rakibe gecikmeli sıkıyor. Peek atmıyorsam vurmamın imkanı yok. Eğer mouse değiştirecekseniz ve sorununuz düzelirse, bilgilendirirseniz sevinirim.

Valorantta bazı silahlarda, sayıları az uzun zamandır oynamıyorum isimlerini unuttum, dürbün açtığınızda 3'lü atış moduna geçer. Aynı silah ile dürbün açmadan sıkmaya çalışırsanız silah mermilerinin kesintisiz gideceğini görürsünüz. Bir de dürbünsüz deneyin.

Ancak bu silahlar sizin belirttiğiniz silahlar değildi yanlış hatırlamıyorsam. Yine de fare arızası olabilir.

Beyler başka oyunlarda sıkıntı yok ama sadece Valorant da var oyun ayarlarında farklı bi ayar falan mı var normal boş yere ateş edince takılmıyor sadece düşman görünce takılıyor oyunda bir sıkıntı var yani kesin. Çözebilen var mı bu sorunu?

Sunucu ile alakalı bir şeymiş. Gecikmeden dolayı falan yani rakip seni daha önce çoktan vurmuş oluyormuş. Bir arkadaş öyle demişti.

Sunucu ile alakalı bir şeymiş. Gecikmeden dolayı falan yani rakip seni daha önce çoktan vurmuş oluyormuş. Bir arkadaş öyle demişti.
Bununla ilgisi olduğunu sanmıyorum. Çünkü peek atarken yaşıyordum bu sorunu. Sıkmadığım zaman ölmüyorum yani. Duvardan çıkıp vuruyordum ve hasar veremeden geri duvara giriyordum. Şu an kendi kendine düzeldi sorun sanırım. Alakası olduğunu düşünmüyorum ama başka sebeplerden dolayı format atıp Windows 10'a geçtim bu olaydan sonra.

Arkadaşlar bu sefer sorunu cidden çözdüm. Sorun DPI ile alakalı. Kardeşim 1 Sens ve 1600DPI'da oynuyordu. Ben ise 800DPI ve 0.6 Sens ile oynuyordum. Hâlâ şikayetçi olduğunu görünce onun sensivity ayarları ilet est etmek istedim. Gerçekten mouse ateş etmiyordu sağa sola çok hızlı döndüğümde. Yani kısaca yüksek sens den dolayıymış bu sorun. Diğer sorun çıkanlarda yüksek sens ile oynadığı için mi bu sorun var yoksa başka bir şeyden mı bilemem ama mouse sorunu da olabilir.
Arkadaşlar konuyla ilgili son mesajım. Öncelikle attığım son mesajda yanlış bilgilendirme yaptım. Özür dilerim. Asıl sorun mousetaymış. Bugün iyice takılmaya başladı. Sadece oyunda değil heryerde. Kısaca sorun mousetaymış. Faturasıysa yok. Siteye mesaj attım umarım gönderirler e-faturayı. Garantiye yollayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı