Valorant sipariş geçmişinde alınan vandal skini görünmüyor

alikemal4545

Hectopat
İyi günler, bugün Valorant'ta vandal skini aldım (takım ası vandal) fakat iade etmek istedim ama iade kısmında alınan bu içerik görünmüyor aşağıda fotoğrafı var.
Eski vandalımın yükseltmesi var sadece, bugün alınan vandal yok.
Not: Bu arada skin yükseltmeli değil renk paketi de yok.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    8,6 KB · Görüntüleme: 127
Prime Vandal'ın çevirisi Asil Vandal hocam. Bilet atabilirsin durumla ilgili.

Gözükmemesinin nedeni Radianit harcamanız. Şuan yapılabilecek birşey yok çünkü silahınızı yükseltmemeniz gerekiyordu. Yükseltme yaptığınız için iade edemezsiniz. Valorant, herhangi bir renk dahi olsa ki gördüğüm kadarıyla siz resimde attığım bir renk aldığınız için izin vermeyecektir silahı iade etmenize. Bende oni phantom da yaşadığım için biliyorum.

Dosya Ekleri

• Valorant-Prime-Vandal-Orange-Variant-1.jpg
    Valorant-Prime-Vandal-Orange-Variant-1.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 118
Gözükmemesinin nedeni Radianit harcamanız. Şu an yapılabilecek bir şey yok çünkü silahınızı yükseltmemeniz gerekiyordu. Yükseltme yaptığınız için iade edemezsiniz. Valorant, herhangi bir renk dahi olsa ki gördüğüm kadarıyla siz resimde attığım bir renk aldığınız için izin vermeyecektir silahı iade etmenize. Bende Oni Phantom da yaşadığım için biliyorum.

Efendim bu skin değil başka bir skin aldım bu skini iade etmeyi çalışmıyorum zaten başka aldığım bir sikin var bu skin ama orada buna dair bir şey yok

1654793936353.jpeg

Gözükmemesinin nedeni Radianit harcamanız. Şuan yapılabilecek birşey yok çünkü silahınızı yükseltmemeniz gerekiyordu. Yükseltme yaptığınız için iade edemezsiniz. Valorant, herhangi bir renk dahi olsa ki gördüğüm kadarıyla siz resimde attığım bir renk aldığınız için izin vermeyecektir silahı iade etmenize. Bende oni phantom da yaşadığım için biliyorum.
Asil vandalı önceden almış takımın asını ise yeni iade etmek istediği takımın ası vandal.

Yeni konular

Geri
Yukarı