Çözüldü Valorant siyah ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

Emir Temel

Centipat
Daha fazla  
Bende oyun hiç problem olmadan çalışıyordu fakat 2-3 hafta geçtikten sonra bu hatayı aldım ve oyuna giremiyorum. Siyah ekran veriyor ses falan hiçbir şey gelmiyor 30-45 saniye sonra da kendi kendine atıyor zaten. Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Pm raporunu hem RiotClientServices.exe hem de Valorant.exe ikisi aynı anda aldım ama isterseniz sadece birini de oluşturup da atabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
RivaTuner ve MSI Afterburner'ı kapatıp dener misin? Olmazsa yeni bir işletim sistemine geçmen gerekecek.
Bende oyun hiç problem olmadan çalışıyordu fakat 2-3 hafta geçtikten sonra bu hatayı aldım ve oyuna giremiyorum. Siyah ekran veriyor ses falan hiçbir şey gelmiyor 30-45 saniye sonra da kendi kendine atıyor zaten. Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Pm raporunu hem RiotClientServices.exe hem de Valorant.exe ikisi aynı anda aldım ama isterseniz sadece birini de oluşturup da atabilirim.

Benzeri bir sorun bana da olmuştu oyunum tam ekran olmadığı için siyah ekranda kalıyordu ALT+TAB kombinasyonu ile pencereli tam ekrana almıştım deneme şansınız var mı?

Teşekkür ederim işe yaradı. Çözümün bu kadar basit olacağını hiç düşünmemiştim. Tekrar teşekkürler
Onu denemiştim zaten ama sorun başka programlardan kaynaklandığı için olmamış galiba

Geri
Yukarı