Valorant siyah ekran veriyor

Efsa Solmaz

Decapat
Daha fazla  
Oyunun çıktığı zamanlar 1-2 ay sorunsuz tam ekranda oynuyordum. Sonrasında bir gün Valorant'a girdiğimde siyah ekran verdi, oyunun sesi geliyor fakat siyah ekran veriyor. İzlediğim videolardan alt+enter yapıp pencereli tam ekranı seçmiştim ama oyunun FPS çok düşüyor ve berbat kasıyor.

Birkaç ay bu şekilde oynadım sonrasında FPS düşüklüğünden dolayı oyunu silip tekrar yükledim bugün.
Bugün de değişen bir şey yok hala siyah ekran hatası veriyor.
Config ayarlarından yaptım her şeyi denedim ama hala siyah ekran veriyor.
Lütfen yardımcı olur musunuz? Çözebilen arkadaşlar yazabilir mi?

Merhabalar. Sorunun çözümünü buldum. Valorant'ta tam ekranda siyah olmanın sorunu ekran kartı driverini temiz kurulum yapıp tekrar kurun ve CCleaner uygulamasından sorunları çöz yapın. Ben yaptım şu an tam ekran oynuyorum. Şimdiden kolay gelsin herkese.

Tam olarak nasıl bana söyler misin acaba? Valorant'ı 10 kere indirdim yine sildim bir kere bile oynayamadım. Bu işe yararsa minnettar kalırım.

Kardeşim şöyle söyleyeyim sürücü güncellemesi yap ekran kartının ya da ekran kartı sürücüsünü komple sil tekrar yükle oluyor bende öyle oldu ya da en son çare sıfırlama.

Hocam oluyorda o aşırı FPS düşüyor ve farede gecikme oluyor oynanacak gibi değil.

Hocam siz sıfırlayın olmuyorsa son ve net çare temiz kurulum yapın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim şöyle söyleyeyim sürücü güncellemesi yap ekran kartınının ya da ekran kartı sürücüsünü komle sil tekrar yükle oluyor bende öyle oldu ya da en son çare sıfırlama.

Hocam siz sıfırlayın olmuyorsa son ve net çare temiz kurulum yapın.

Galiba yazmadım yukarıda ama sürücülerim falan her şeyin güncel bu konularda aşırı titizim Windows'umu sürekli güncel tutarım ve benim hastalığım galiba haftada 1 defa veya ayda 2 defa format atıyorum.

Arkadaşlar aynı sorun bende de vardı bilgisayar Windows 10'da iken yaşıyordum bunu sonra Windows 8.1 yükledim ve sorun düzeldi. Aynı sorun mudur bilmiyorum sizinkiyle ama bende de öyleydi. Pencereli tam ekranda açılıyordu ve FPS değeri bayağı düşüktü tam ekran yapılmıyordu tüm formlara videolara baktım fakat çözüm bulamadım. En son bilgisayarımın eski olması sebebiyle Windows 10'un ağır geldiğini düşündüm ve 8.1'e çevirdim sonra denediğimde şans eseri düzeldiğini gördüm bu şekilde düzeldi bendeki.

Arkadaşlar aynı sorun bende de vardı bilgisayar Windows 10'da iken yaşıyordum bunu sonra Windows 8.1 yükledim ve sorun düzeldi. Aynı sorun mudur bilmiyorum sizinkiyle ama bende de öyleydi. Pencereli tam ekranda açılıyordu ve FPS değeri bayağı düşüktü tam ekran yapılmıyordu tüm formlara videolara baktım fakat çözüm bulamadım. En son bilgisayarımın eski olması sebebiyle Windows 10'un ağır geldiğini düşündüm ve 8.1'e çevirdim sonra denediğimde şans eseri düzeldiğini gördüm bu şekilde düzeldi bendeki.
Benimde windows 11 de aynısı oldu windows 10 a tekrardan geçtim sorun tekrarlayınca Valorant Siyah Ekran Çözümü ✔ 2022 Güncel Çözüm - Eyüp Haber buradaki çözümü uyguladım oldu tekrardan win11 e geçiş yaptım şu an sorunsuz oynuyorum.

İyi günler, bende bu sorunu aldım şu şekilde çözdüm:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izleyip ayrıca alt+enter yaptım. Sonra ekran geldi tekrar alt+enter yaptım eski haline döndü.

Geri
Yukarı