Valorant sizce nasıl?

Sizce Valorant nasıl? Bana wolfteam gibi geliyor, ejder skini özellikle. :D sizce nasıl bir oyun? Ben oynadım bir süre ama bana göre ne vuruş hissi var ne karakter gerçekten yönettiğinizi hissetiriyor gibi. Yürümesi falan da hiç gerçekci hissetirmiyor, oynayan neden oynuyor onu merak ediyorum.
Bence de kötü. Oyunu oynaması zevkli değil.

Gold 3'üm şuan.
Ben de Gold 1'im hocam. Gold 3'ten düştüm. Mouse almam gerek bu yüzden hesabımı satacağım yan hesaplarımı da bronz ve gümüş elolarda tutuyorum. Gümüş eloyu altına çıkartırım belki. İsterseniz beraberde oynayabiliriz. Asil vandal + Oni Phantom hesabımı sattığım zaman ve güzel bir mouse aldığım zaman sizinle oynarız.

Sizce Valorant nasıl? Bana wolfteam gibi geliyor, ejder skini özellikle. :D sizce nasıl bir oyun? Ben oynadım bir süre ama bana göre ne vuruş hissi var ne karakter gerçekten yönettiğinizi hissetiriyor gibi. Yürümesi falan da hiç gerçekci hissetirmiyor, oynayan neden oynuyor onu merak ediyorum.
Kitle çok küfürbaz.

Ben de Gold 1'im hocam. Gold 3'ten düştüm. Mouse almam gerek bu yüzden hesabımı satacağım yan hesaplarımı da bronz ve gümüş elolarda tutuyorum. Gümüş eloyu altına çıkartırım belki. İsterseniz beraberde oynayabiliriz. Asil vandal + oni Phantom hesabımı sattığım zaman ve güzel bir mouse aldığım zaman sizinle oynarız.

Ben de geleyim mi? 🥺 4 sezondur Gold'a çıkıp bırakıyorum üstü için 5 pre gerek diye düşünüyorum.

Oyunu fena değil de kitlesi çöp. Bir arkadaşımın yoğun ısrarı ile başladığım Valorant'tan sırf bunlar yüzünden kaçtım.

Ayrıca kolsuz olmam ve sürekli tepki almam da bu oyundan uzaklaşmak için bir neden.

Konuda R6 önerildi. Ciddi ciddi almayı düşünüyordum fakat ne doğru düzgün oynayacak arkadaşım var ne sistemim ilgili oyunu kaldırıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı