Valorant sizce nasıl?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video yeterli olur sanırım.
Yılabaşın da çok boşladılar, hileler doluştu oyuna. Ama şimdi bi girin bakayım hile geliyor mu. :D

Bence Zula daha güzel. Zula'nın her şeyine CS:GO çakması dediler ama bence en az Zula kadar çakma Valorant'da. Oyun çok kolay. Ayarları CS:GO kadar ayrıntılı değil. Konsol vb. artı var CS:GO'da, ama yakında onu da çalacaklarını düşünüyorum. Kitlesi hakkında bir şey söyleyemeyeceğim sadece 3 maç attım hile veya kanser çocuklar gelmedi. Zula'ya bile yaklaşık 5 saat dayanmıştım ama bu oyuna en fazla 3 maç dayanabildim. Zevk vermiyor. CS:GO'da adam vurmak o kadar kolay olmadığı için vurunca zevk alıyorsun. Bunlar benim düşüncem tabi. Seven olur illa ki. CS:GO'ya karşılaştırmazsak fena oyun değil aslında.

Sizce Valorant nasıl? Bana wolfteam gibi geliyor, ejder skini özellikle. :D sizce nasıl bir oyun? Ben oynadım bir süre ama bana göre ne vuruş hissi var ne karakter gerçekten yönettiğinizi hissetiriyor gibi. Yürümesi falan da hiç gerçekci hissetirmiyor, oynayan neden oynuyor onu merak ediyorum.
Çoğu şeyi kötü ama en kötüsü kitlesi

Geri
Yukarı