Valorant sonradan kasmaya başladı

İşletim sistemi
Windows 10

metehan_ogel

Centipat
Daha fazla  
RAM
4 gb
Ekran kartı
NVIDIA GeForce MX110
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i3-7100U CPU @ 2.40GHz
1 ay önce bilgisayarıma format atmıştım ve her şey güzel gidiyordu oyunu akıcı bir şekilde oynuyordum ama şu son 2-3 gündür oyun çok fazla drop yemeye ve kasmaya başladı. Ben de Config ayarları vardı onu yapayım belki düzelir demiştim onu yaptım ama hala aynı şekilde kasmaya ve donmaya devam ediyor. Daha bugün silip tekrar yükledim ama hala aynı sorunu yaşıyorum çözümünü bilen var mı? bu arada birde intel hd graphics 620 var ekran kartı olarak.

Son düzenleme:
1 ay önce bilgisayarıma format atmıştım ve her şey güzel gidiyordu oyunu akıcı bir şekilde oynuyordum ama şu son 2-3 gündür oyun çok fazla drop yemeye ve kasmaya başladı. Ben de Config ayarları vardı onu yapayım belki düzelir demiştim onu yaptım ama hala aynı şekilde kasmaya ve donmaya devam ediyor. Daha bugün silip tekrar yükledim ama hala aynı sorunu yaşıyorum çözümünü bilen var mı?

Herhangi bir GPU sürücü güncellemesi yaptınız mı?

Sıcaklık değerleriniz ne?

hayır yapmadım herhangi bir güncelleme ve sıcaklık değerlerini de müsait olduğumda çekmeye çalışıcam

hocam şuan baktım da sıcaklık değerini nerden görmem gerekiyor? görev yöneticisini açtığımda yazmıyor da

hocam yardım edebilecek yok mu ya ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı