Valorant sürekli ban yemek

Sspeârz

Femtopat
Daha fazla  
2 ay önce bir hesaptan ban yemiştim. Bugün tekrar Valorant'ya gireyim dedim. Yeni sisteme geçtim, girdiğimde 3 el sonra ban attı kalıcı uzaklaştırıldınız diye. Hileden dolayı diyor ama hile kullanmadım. Sonra 2 hesap daha açtım yine ban yedim. Çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant supporta mesaj atmanız daha yararlı olucaktır. Vanguard birşeyleri hile olarak tespit ediyor.

Hocam maç bitmeden çıkıyor musunuz ? Benim arkadaşıma öyle olmuştu da. Kalıcı ban değildi tabii.

Yeni sisteme geçtim derken eski sisteminizdeki bir kullandığınız parçayı yeniye mi taktınız yoksa sistemi güncelleyince mi böyle uyarı verdi?

Hileden banlandığınızda, cihaz banı da atılır. Eski bilgisayarınızdan herhangi bir parçayı, yeni bilgisayarınıza takarsanız, Valorant bu parçayı algılar ve sizi tekrardan banlar. Yeni hesap açmak da çözüm değildir.
Ayrıca hileden ötürü ban yemek için sadece oyunda hile yapmanız gerekmiyor. Oyunun dosyalarına her hangi bir şekilde müdahale etmek, keymaker gibi programlar kullanmak da Vanguard'ın radarındadır.

Hocam maç bitmeden çıkıyor musunuz ? Benim arkadaşıma öyle olmuştu da. Kalıcı ban değildi tabii.
Hocam maçtayken ban yiyorum zaten.
Çözüm yokmu bu durumun üstad.

Hocam maçtayken ban yiyorum zaten.

Çözüm yokmu bu durumun üstad.
Maalesef yok, yani sizi bir süre oynatacak geçici çözümler mevcut ancak onlar için de her pc parçasıyla tek tek uğraşmak gerekiyor. Zaten "bir süre" demekten kastım da en fazla 2 gün. Uğraşmaya değmez şeyler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…