Valorant takımı

Gümüş 2'yim. 2 aydır Gümüş 3'e çıkamadım, saçma sapan takımlar gelip duruyor. Gerçekten güzel bir takım bulmak istiyorum artık.

Unutmazsam ekleyeceğim hocam, birlikte oynarsak iyi olur diye düşünüyorum.

Neredeyse her zaman sage oynuyorum, genelde en çok ben vurmuş oluyorum. Bu durum takımın kötülüğünden kaynaklanıyor. Diğer kişiler sadece baitleyip boş boş bekliyor. Ben de spike bende olmasına rağmen ilk girip vurmak zorunda kalıyorum. Savunmadayken de tam aksine saçma sapan rushlayarak ölenler de var.

Bu oyun gerçekten CS:GO'dan daha fazla kanser kitleye sahip. Oyunu bilmeyenler kişiler, bildiklerini daha çok iddia ediyorlar falan, anlayamadım doğrusu.

Kolay gelsin hocam.

Gümüş 2'yim. 2 aydır gümüş 3'e çıkamadım, saçma sapan takımlar gelip duruyor. Gerçekten güzel bir takım bulmak istiyorum artık.

Unutmazsam ekleyeceğim hocam, birlikte oynarsak iyi olur diye düşünüyorum.

Neredeyse her zaman Sage oynuyorum, genelde en çok ben vurmuş oluyorum. Bu durum takımın kötülüğünden kaynaklanıyor. Diğer kişiler sadece baitleyip boş boş bekliyor. Ben de spike bende olmasına rağmen ilk girip vurmak zorunda kalıyorum. Savunmadayken de tam aksine saçma sapan rushlayarak ölenler de var.

Bu oyun gerçekten CS:GO'dan daha fazla kanser kitleye sahip. Oyunu bilmeyenler kişiler, bildiklerini daha çok iddia ediyorlar falan, anlayamadım doğrusu.

Kolay gelsin hocam.

Evet maaglesef ayni olay bende de mevcut.

Geri
Yukarı