Valorant tam ekran olmuyor

wNorch

Centipat
Valorant'ı tam ekran açınca böyle durumda kalıyorum.
Ve oyun oynanmıyor, donuk bir şekilde kalıyor.

Screenshot_1.png

Kanka.

şu an hangi işletim sistemini kullanıyorsan onun ISO dosyası olmak zorunda sende. O ISO dosyasına 2 kere çıklıyorsun ve nf 3.5 uygulamasını yönetici olarak başlatıb ISO dosyasının bu bilgisayardaki harfini seçeceksin. Genelde en sonuncu harif olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu linke git tam anlatımla gösteriyor. Tam senlik

Bende de GT540M var Driver Booster Pro ile güncelledim her şeyi driverpack solition ile guncelledim netframevor 3.5 kurdum ama maalesef olmadı atladığım bir şey var mı?

Tamam kanka. İsteyim Türk kardeşlerimizinde Valorant'ı rahatca oynaması. Sorunlarını bana söyleyebilirsin.

Windows 8.1'e geçtim kanka Driver Booster Pro ile her şeyi güncelleme yaptım net framewiork 3.5 de kurdum ama olmadı maalesef neyse artık Valorant işi bitti büyük ihtimalle pekiya sence eksik bir şey var mı yaptığım.

Windows 8.1'e geçtim kanka Driver Booster Pro ile her şeyi güncelleme yaptım net framewiork 3.5 de kurdum ama olmadı maalesef neyse artık Valorant işi bitti büyük ihtimalle pekiya sence eksik bir şey var mı yaptığım.

Kanka son addım olan driver pack i de kullan offine indirmesen de olur. Online uyqulamasını indir oradan yap. Be varsa oradanda kur.
DriverPack Offline Full | Offline driverləri endirin online sininide kullana bilirsin

Ben çözdüm. Hemen anlatayım. DDU ile ekran kartını siliyorsun, ondan sonra eski bir sürüm yükle. Ben böyle çözdüm.
Şimdi eski n vidia ekran kartlarının en yeni sürücüsü 391.35 sürüm.Senin çöze bildiyin hangi sürümdü?.Numarasını yaza bilirmisin?.391.35 den düşük sürüm olması lazım ve link verirsen minnetdar olurum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şimdi eski n vidia ekran kartlarının en yeni sürücüsü 391.35 sürüm.Senin çöze bildiyin hangi sürümdü?.Numarasını yaza bilirmisin?.391.35 den düşük sürüm olması lazım ve link verirsen minnetdar olurum
Bu videodada dediğim gibi

Geri
Yukarı