Çözüldü Valorant tam ekran olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

daghanmustafa

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Valorant oyununda böyle bir soruyla karşı karşıyayım. Oyun tam ekran olmuyor. Pencere modunda da ekran kartı kullanımı 99 olmuyor. Bu yüzden düşük FPS ve küçük ekranda kaldım. Tam ekrana çekince 3. resimdeki gibi donup kalıyor silip tekrar yükledim düzelmedi.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (48).png
    Ekran Görüntüsü (48).png
    1,2 MB · Görüntüleme: 622
  • Ekran Görüntüsü (49).png
    Ekran Görüntüsü (49).png
    1,2 MB · Görüntüleme: 701
  • Ekran Görüntüsü (50).png
    Ekran Görüntüsü (50).png
    350,9 KB · Görüntüleme: 639
Çözüm
Çözdüm. En sonunda çözdüm. Müjde... Windows 10'dan 8.1'e geçiş yaptım ama disk biçimlendirmeden, sadece Windows'u değiştirdim ve sürücüleri de yeniden kurdum tabii. Bu video ile oyunu da yeniden temiz kurdum, düzeldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekran kartı ayarlarından oyunu devre dışı bırakıp oradan bir çözünürlük atamış olabilir. Ekran kartınızı bir kolaçan edin. Ayarı bulduktan sonra bir de oradan tam ekran yapmayı deneyin. Nvidia'yı bilemiyorum ama eğer AMD kullanıyorsanız adımları yazabilirim.

Ekran kartı ayarlarından oyunu devre dışı bırakıp oradan bir çözünürlük atamış olabilir. Ekran kartınızı bir kolaçan edin. Ayarı bulduktan sonra bir de oradan tam ekran yapmayı deneyin. NVIDIA'yı bilemiyorum ama eğer AMD kullanıyorsanız adımları yazabilirim.

NVIDIA Intel.

Geri
Yukarı