Valorant tam ekran sorunu

daghansener1

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Valorant'ı açtığımda grafik ayarı kısmında ekran diye bir ayar var (monitör olarak TV kullanıyorum çözünürlüğü 1920x1200 ama 1920x1080 kullanıyorum).
Oyun sadece 1920x1200 ayarı sunuyor orada bu yüzden tam ekran yaptığımda sadece siyah ekran oluyor. Pencereli tam ekranda ise sağ ve solda büyük siyah barlar var oyun ortada çok ince görünüyor. Pencere modu ise hiç görünmüyor. Çözümü nedir illa monitör mü almam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, sorunu çözdüm. Windows 10'da Valorant oynayabiliyorum eskisi gibi. Grafik sürücünüzden Nvidia olanı DDU ile güzelce silin ve kullandığınız Nvidia kartının eski sürümlerden birini bulup indirin deneyin, öyle olunca tam ekran oynayabiliyorsunuz.

Arkadaşlar, sorunu çözdüm. Windows 10'da Valorant oynayabiliyorum eskisi gibi. Grafik sürücünüzden NVIDIA olanı DDU ile güzelce silin ve kullandığınız NVIDIA kartının eski sürümlerden birini bulup indirin deneyin, öyle olunca tam ekran oynayabiliyorsunuz.

Müjdemi istedim dün gece sorunu çözdüm. i5 2430 GTS 525 m ekran kartlı laptoplarda oluyor bu sorun. Çözümü driver pack 2019 offline ve driver boster Pro ile çözdüm. Ve mutlaka net framewoork 3.5 kurmalısınız. Bazen 3.5 sürüm kururken hata veriyor lakin sordum net de çaresi de var. Driverpack 2019 hallediyor. Sadece 1 driverin olmamasından kaynaklanıyor. Eğer çözemezseniz temiz bir format atıp dedeyim programla driverleri indirin. İlk önce formatsız deneyin. Verdiğim çözüm hiçbir yerde yok. Emin olabilirsiniz bunu yazan bir Valorant hastasıdır. Kaç aylık zahmetimle bulduğum bir çaredir. Herkese iyi oyunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı