Valorant tam ekranda donuyor

quAch

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün oyuna güncelleme geldikten sonra tam ekrana geçince donma sorunuyla karşılaştım. Daha bugün güncelleme gelene kadar rahat bir şekilde tam ekranda oynayabiliyordum. Birkaç video izledim, genel PnP monitör devre dışı bıraktıktan sonra yapmayı deneyin dediler fakat olmadı. Ekran görüntülerini aşağıya bırakacağım. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. :))

Ekran Görüntüsü (8).png
Ekran Görüntüsü (9).png

Aynı sorun Windows 7 PC'mde başıma geliyordu, ben format ile çözdüm. Windows 10'a geçirdim. Tabii ki format bir çözüm değil ama ben de bir şey bulamadım. Silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsin.

Aynı sorun bendede var suan. Eskiden oynayabiliyordum. Gelen güncelleme ile birlikte tam ekrana aldığım zaman oyun donmaya basliyor. Çözümünü bulan varsa yazabilirmi?

Dostlar gelişme var mı? Riot attığım ticket'i çözüldü yapmış çözülmeden. Merak ettim sizde düzeldi mi? Şuan oyunu tam ekran pencerelide oynuyorum malum böyle yapınca oyunda yüksek fps düşüşü oluyor. Bazı ayarlar yaptım kasmasın diye. Şuan oyunu pixel pixel oynuyorum ne zevk var ne bişey karşımdaki adamı zor görüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı