Valorant telefon numarası ile nasıl hesap kurtarılır?

ucan_sabri

Hectopat
Oyuna girebiliyorum erişimim var ama hesap bilgilerini düzenlemek için maile kod atıyor. Rastgele sallayarak mail açmışttım doğal olarak şimdi hatırlamıyorum.

Telefon numarası ile hesap kurtarmadan bahsediyor bazıları, nasıl yapabilirim bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna girebiliyorum erişimim var ama hesap bilgilerini düzenlemek için maile kod atıyor. Rastgele sallayarak mail açmışttım doğal olarak şimdi hatırlamıyorum.

Telefon numarası ile hesap kurtarmadan bahsediyor bazıları, nasıl yapabilirim bunu?

Hocam rastgele sallayarak mail açmak doğal değil. Riot Destek kısmına ticket atabilirsiniz belki mailinizi değiştirebilirler. Umarım sorununuz çözülür kolay gelsin.

Hocam rastgele sallayarak mail açmak doğal mı? Riot Destek kısmına ticket atabilirsiniz belki mailinizi değiştirebilirler. Umarım sorununuz çözülür kolay gelsin.

Oyun ilk çıkığı zaman indirmiştim maili de o zaman açtım. Bayağıdır girmiyordum ve şimdi girdim, nicki değiştirmek istedim ama kod atıyor maile. Degistirmek içinde ilk karakter vs bayağı soru soruyor hiçbirini hatırlamıyorum da :/

Yeni konular

Geri
Yukarı