Valorant Premier telefon numarası ile hesap kurtarılır mı?

gorko

Centipat
Daha fazla  
Merak ettiğim şey Valorant'ta Premier tel no doğrulanmışsa ne gibi dezavantajları var?
Bu telefon numarası ile hesap geri çekilebilir mi?

Hesabın geri alınması için sadece telefon numarası değil, ilk satın aldığın kostüm, ilk kilidini açtığın ajan, hesap oluşturma tarihi, hesabına girmiş olduğun kodlar ve hesapta satın alım yaptığın kart bilgilerin gibi bilgilere sahip olman gerekiyor. Aksi halde sadece numara ile geri alınamaz.

Hesabın geri alınması için sadece telefon numarası değil, ilk satın aldığın kostüm, ilk kilidini açtığın ajan, hesap oluşturma tarihi, hesabına girmiş olduğun kodlar ve hesapta satın alım yaptığın kart bilgilerin gibi bilgilere sahip olman gerekiyor. Aksi halde sadece numara ile geri alınamaz.

Hesabın ilk maili bende, bu bilgileri hatırlayacağını düşünmüyorum zaten iyi birine benziyordu.

Benzer bilgilere sahip ise e posta adresini de geri alabilir. Aracı site üzerinden satın alım yaptıysanız geri alındığında sorun yaşamazsınız. Direkt elden satın aldıysanız geri alındığında bir şey yapamayabilirsiniz.

Benzer bilgilere sahip ise e-posta adresini de geri alabilir. Aracı site üzerinden satın alım yaptıysanız geri alındığında sorun yaşamazsınız. Direkt elden satın aldıysanız geri alındığında bir şey yapamayabilirsiniz.

İlk mailde, kurtarma epostası ve telefon numarası var.

İlk maili oluşturan kişi, mailim çalındı diyerek ilk mailin kurulduğu zamana ait bilgileri varsa sağlam bir şekilde ileterek geri alabilir. Kendi öz bilgileri fotoğraflar satın alımlar içerisindeki mailler gibi düşünebilirsin. Fakat mail geri almak daha zordur.

Geri
Yukarı