Çözüldü Valorant tepki vermiyor ve açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

390845

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bodrum
Merhaba,

Bu konuyu arkadaşım için açtım. Valorant'ı açmaya çalıştığında mouse imlecinin yanında yükleniyor işareti çıkıyor ama oyun açılmıyor. Sorun neden olabilir? Vanguard'ı otomatiğe aldık ve başlat dedik, yine de açılmıyor.

Teşekkürler.

Çözüm
Merhaba,

Bu konuyu arkadaşım için açtım. Valorant'ı açmaya çalıştığında mouse imlecinin yanında yükleniyor işareti çıkıyor ama oyun açılmıyor. Sorun neden olabilir? Vanguard'ı otomatiğe aldık ve başlat dedik, yine de açılmıyor.

Teşekkürler.
Bende de aynı sorun var. Arkadaşın yapabildi mi? Lütfen anlatır mısın?

@390845 arkadaşınız sorunu çözdü mü acaba? Bende de aynı sorun. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Merhaba. 1-2 saat önce girebiliyordum oyuna şu an durduk yere tepki vermemeye başladı ve giremiyorum.
Arkada sadece Vanguard açık.

Riot Games siber saldırı nedeniyle şu an gecici sebeple butun SW'ler duraklatıldı
.......

Merhaba,

Teşekkürler.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı