Valorant "this Build tue Vanguard" hatası

Egemen Başol

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben Valorant indirdim Valorant'a şöyle bir hata çıktı this Build Vanguard diye bir hata çıkıyor. BIOS'um Acer'ın BIOS'u adını bilmiyorum ama bakabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bildirim var yeniden başlatınca.

Ama artık ben bir şey yapamıyorum ne yapacağımı şaşırıyorum.

Anakartınız TPM 2.0 ve Secure Boot destekliyorsa BIOS'tan açmanız gerekir. TPM 2.0 olmalı TPM sürümü. Windows'un arama yerine sistem bilgisi yazarak güvenli önyükleme durumuna bakabilir, Windows'un arama yerine tpm.msc yazarak TPM durumuna bakabilirsiniz. İsterseniz Windows 10 geçip sorunun çözülüp çözülmediğine bakabilirsiniz muhtemelen çözülür.

Şöyle bir şey çıktı ama.

Anakartınız TPM 2.0 ve Secure Boot destekliyorsa BIOS'tan açmanız gerekir. TPM 2.0 olmalı TPM sürümü. Windows'un arama yerine sistem bilgisi yazarak güvenli önyükleme durumuna bakabilir, Windows'un arama yerine tpm.msc yazarak TPM durumuna bakabilirsiniz. İsterseniz Windows 10 geçip sorunun çözülüp çözülmediğine bakabilirsiniz muhtemelen çözülür.

2‘side destekliyor ve açtım ama yine de olmadı.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    237,4 KB · Görüntüleme: 34
Şöyle bir şey var.

Bu mudur?

Galiba açık, tam göremedim. Güvenli önyükleme durumu yazan. TPM 2.0 ve Secure Boot açık olarak gözüküyor Vanguard neden oyuna girdirmiyor bilmiyorum. Bence Windows 10'a geri dönün ya da Valorant'a ticket atabilirsiniz destek için.

He tamam gördüm evet orada açık diyor

Bu bilgisayar aslında ilkaldığımızda 10'du ama formatlamak zorunda kaldık bu arada ilk aldığımızdan 1 yıl sonra Windows 11 geçirdim sonra formatldık W11 yükledik peki geçerken bir şey olmaz değil mi?

Eğer aklınızda bir şey yoksa teşekkür ederim uğraştığınız için çok yardımcı oladınuz ama hala açılmadı bu aslında annemin bilgisayarı iş dosyaları var yani dosyalarım silinmesin filan diyor yani geri dönerkende dosyalarım silinebilir yaşım bu arada 11 ben bu işlerle uğraşmayı seviyorum ama bir yandanda bir şey olur diye korkuyorum.

Son düzenleme:
He tamam gördüm evet orada açık diyor.

Bu bilgisayar aslında ilk aldığımızda 10'du ama formatlamak zorunda kaldık bu arada ilk aldığımızdan 1 yıl sonra Windows 11 geçirdim sonra formatladık W11 yükledik peki geçerken bir şey olmaz değil mi?

Geçirebilirsiniz Windows 10'a.

Eğer aklınızda bir şey yoksa teşekkür ederim uğraştığınız için çok yardımcı oladınuz ama hala açılmadı bu aslında annemin bilgisayarı iş dosyaları var yani dosyalarım silinmesin filan diyor yani geri dönerken de dosyalarım silinebilir yaşım bu arada 11 ben bu işlerle uğraşmayı seviyorum ama bir yandanda bir şey olur diye korkuyorum.

Dosyalar silinebilir. D diskiniz var mı? D diskine silinmesini istemediğiniz dosyaları atın. Formatın disk bölümünde D diskini biçimlendirmeden ve sil tıklamadan C diskine biçimlendir yapıp C diskini seçip ileri tıklayabilirsiniz. Format ekranında C ve D diskini ayırmak için boyutlarını unutmamanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı