Çözüldü Valorant "this version of Vanguard requires Secure Boot" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
RAM
8 GB
Ekran kartı
GT 1030
Anakart
MSI A520M-A Pro
İşlemci
R3 4100
1693998154840.png

Böyle bir hata alıyorum Valorant'ta. Windows 11 kullanıyorum Secure Boot mu ne açmam lazımmış birkaç video falan izledim internette onları yaptım BIOS'da ama çözülmedi. Vallahi çok kafam karıştı yardımcı olacak var mı?

Çözüm
@Enesleise Yeni ekran kartı aldım sonradan onunla da aynı hatayı aldım Secure Boot bu sefer kapalıydı ama onu açınca düzeldi. Bu konuyu açınca Secure Boot kapalı veya açık fark etmeden her şekilde açılmıyordu.
Eki Görüntüle 1933524

Böyle bir hata alıyorum Valorant'ta. Windows 11 kullanıyorum Secure Boot mu ne açmam lazımmış birkaç video falan izledim internette onları yaptım BIOS'da ama çözülmedi. Vallahi çok kafam karıştı yardımcı olacak var mı?

Hocam bende sizin gibi çok denedim olmadı. BIOS'tan UEFI moda alınca çözüldü.

UEFI modaymış zaten baktım şimdi. Çok kafam karıştı ya ben bu bilgisayarda geçen hafta oynuyordum güncellemeden sonra oldu böyle. Windows 11 kullanıyordum o zamanlarda da.

Secure Boot'u kapatıp tekrar deneyin. Olmazsa tekrar açıp bir deneyin. Sorunum böyle çözülmüştü bende. Her yolu denemiştim.

@Enesleise Yeni ekran kartı aldım sonradan onunla da aynı hatayı aldım Secure Boot bu sefer kapalıydı ama onu açınca düzeldi. Bu konuyu açınca Secure Boot kapalı veya açık fark etmeden her şekilde açılmıyordu.

Çözüm

Geri
Yukarı