Valorant toksik oyuncu

Bu tarz oyunları hiç tavsiye etmiyorum lakin bi dönem bende oynuyordum belli bir zamandan sonra en ufak şeye sinirleniyordum,
Ben ara sıra metin2 oynuyorum metin2 devrimi kaldı derseniz oyunu bilen biri olarak ve 2 3 tane kafa dengi arkadaşınız var ise daha keyifli zaman geçirebilirsiniz.
sizede tavsiyem ya hikayeli oyunlar oynayın ya da oynadıgınız süre boyunca kendinizi geliştirebileceğiniz,keyif alıcağınız oyunlara bakın

En azından Allah'a küfre garanti ceza vermeleri lazım. Bir şeyi yanlış yapmış olabilir misiniz? Buradaki gibi sansürlü diye mi acaba?
Görselleri alarmbota attığımda sansür yoktu. Buraya atıyorum diye sansür koydum.

Hile geldi. Hem de üst üste iki maç. Şaka gibi :D. Hile vs hile izledim derecesizde. Yetmiyormuş gibi karşı takımda olan hile, bir daha karşı takıma geldi sonraki maç. Hani raporluyorum, maç bozulmuyor, üstüne bir daha geliyor herif. :D

1655611657416.png

Karşı 2 hile, biri Reyna, diğeri Jett. Bizde 1 hile, o da Reyna.
1655611728113.png

Ne değerlere hakaretten ceza yiyor eleman, ne hileden. Kendi dediğine göre hesap 4-5 lvl falan. Yani nerden baksan bir 5 maçı var. Full sonuna kadar köklemiş halde hileyi, 5 maçtır ban yemiyor. Legit falan gözükmeye de çalışmıyor. :D Rezalet bir durum.

Son düzenleme:
Çözüm aslında çok basit, program ekle veya kaldırdan Valorant'ı kaldırıp Steam indirimlerinde Tom Clancy's Rainbow Six: Siege kovalamak veya tam fiyattan satın almak.

Görselleri alarmbota attığımda sansür yoktu. Buraya atıyorum diye sansür koydum.

Hile geldi. Hem de üst üste iki maç. Şaka gibi :D. Hile vs hile izledim derecesizde. Yetmiyormuş gibi karşı takımda olan hile, bir daha karşı takıma geldi sonraki maç. Hani raporluyorum, maç bozulmuyor, üstüne bir daha geliyor herif. :D

Eki Görüntüle 1424482
Karşı 2 hile, biri Reyna, diğeri Jett. Bizde 1 hile, o da Reyna.
Eki Görüntüle 1424483
Ne değerlere hakaretten ceza yiyor eleman, ne hileden. Kendi dediğine göre hesap 4-5 lvl falan. Yani nerden baksan bir 5 maçı var. Full sonuna kadar köklemiş halde hileyi, 5 maçtır ban yemiyor. Legit falan gözükmeye de çalışmıyor. :D Rezalet bir durum.
Smurf olmadığına eminsiniz değil mi?

İyi de sizdeki %0 Hs oranına sahip Reyna'ya da hile demişsin?
Üstteki maça bak. Alttaki değil. İki maç var orda. İlk bahsettiklerim, ilk görsel, ikinci maç diye bahsettiklerim ikinci görsel.

Çözüm aslında çok basit, program ekle veya kaldırdan Valorant'ı kaldırıp Steam indirimlerinde Tom Clancy's Rainbow Six: Siege kovalamak veya tam fiyattan satın almak.
Var zaten. Sıkıcı oyun. Bana göre değil.

Smurf olmadığına eminsiniz değil mi?
Buna ek olarak mesela Lurzy0y0'nun maç geçmişini atayım.
1655649563341.png

Yada başka bir radyant magoo;
1655649618653.png

Yani demek istediğimi anlamışsındır sanırım. Hileyle, smurf arasındaki farkı ayırt edemeyecek durumda değilim. Bana karşı smurflemesi için rakibimin min, immo 2 olması lazım.

Dosya Ekleri

• 1655649492512.png
    1655649492512.png
    230,1 KB · Görüntüleme: 11

Geri
Yukarı