Çözüldü Valorant TPM 2.0 hatası çözümü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BayKedi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Valorant_logo.svg.png

Hatayı 3-4 saattir alıyorum forumda baktığım kadarıyla net bir bilgi yok ve yaptıklarımın hepsi hata verdi, şu an bu yaptığım ile sorun çözüldü.

BIOS'dan Secure Boot kısmından Other OS seçeneğini Windows UEFI mode seçtiğimde sorun çözüldü.

Dostum hangi anakart markası ise bunu belirt modeli ile. Her kullanıcının anakartına ait ayar aynı değil.

Eki Görüntüle 1205181

Hatayı 3-4 saattir alıyorum forumda baktığım kadarıyla net bir bilgi yok ve yaptıklarımın hepsi hata verdi, şu an bu yaptığım ile sorun çözüldü.

BIOS'dan Secure Boot kısmından other OS seçeneğini Windows UEFI mode seçtiğimde sorun çözüldü.

Benim çözümüm anakartım A320M S2H ilk önce *f2* ile BIOS'a girdim ondan sonra üstte BIOS şıkkına girdim. CSM Support kısmından onu disabled yaptım aşağıda Secure Boot'a girdim Secure Boot disable de idi sonra enable yaptım düzeldi fakat bazı anakartlar da farklı oluyor. İşlemler büyük ihtimalle Security optiondan Setup'a aldım öyle yaptım System de değişmedi. İnşallah anlatabilmişimdir.

Benim çözümüm anakartım A320M S2H ilk önce *f2* ile BIOS'a girdim ondan sonra üstte BIOS şıkkına girdim. CSM Support kısmından onu disabled yaptım aşağıda Secure Boot'a girdim Secure Boot disable de idi sonra enable yaptım düzeldi fakat bazı anakartlar da farklı oluyor. İşlemler büyük ihtimalle Security optiondan Setup'a aldım öyle yaptım System de değişmedi. İnşallah anlatabilmişimdir.

Bizim laptopta sadece Secure Boot açarak çözdüm ben.

Adam çözmüş;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende 15 gün uğraştım sorunu çözmek için sonunda youtube ta video buldum bir kanal sahibi bana discordtan yardımcı olup çözdü.
Reklam olurmu bilmiyorum ama kanal adı : Faydaligiller
Videosuda şu :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı