Valorant TPM 2.0 özelliği olmadan oynanabilir mi?

voidwobrien

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarım normalde Windows 11 kaldırmıyor fakat ben bypass yöntemi ile kurdum.
Valorant indirdim girmeye çalıştığımda Van 9003 hatası verdi TPM ile ilgiliymiş. Bende TPM 2.0 özelliği yok oyunu oynayamayacak mıyım? Bunun başka yolu yok mu?

Merhaba. Bilgisayarım normalde Windows 11 kaldırmıyor fakat ben bypass yöntemi ile kurdum.
Valorant indirdim girmeye çalıştığımda Van 9003 hatası verdi TPM ile ilgiliymiş. Bende TPM 2.0 özelliği yok oyunu oynayamayacak mıyım? Bunun başka yolu yok mu?

Ben Windows 10 da oynuyordum TPM'siz W11'i bilmiyorum.

Hocam bilgisyarınız Windows 11 kaldırmıyorsa Valorant'ı nasıl açsın. İsterseniz ilk Windows 10'a geçin.

Ben Windows 10 da oynuyordum TPM'siz W11'i bilmiyorum.

Windows 10 da da aynı hatayı alıyordum sıfırlayayım sıfırlamışkende Windows 11 yükleyeyim dedim ama yine aynı sorun.

Hocam bilgisyarınız Windows 11 kaldırmıyorsa Valorant'ı nasıl açsın. İsterseniz ilk Windows 10'a geçin.

Normalde oynuyordum bir sorun yoktu. Bigün açtığımda TPM hatası verdi sonrasında sıfırlayıp geçtim.

Windows 10 da da aynı hatayı alıyordum sıfırlayayım sıfırlamışkende Windows 11 yükleyeyim dedim ama yine aynı sorun.

Normalde oynuyordum bir sorun yoktu. Bigün açtığımda TPM hatası verdi sonrasında sıfırlayıp geçtim.

Hocam ne dediğinizi tam olarak anlamış değilim fakat eğer eskiden Windows 10 ile oyunu açabildiyseniz bunun Windows ile alakası var çünkü yeni sürümde (win 11) TPM zorunlu olarak geçiyor.

Hocam ne dediğinizi tam olarak anlamış değilim fakat eğer eskiden Windows 10 ile oyunu açabildiyseniz bunun Windows ile alakası var çünkü yeni sürümde (Windows 11) TPM zorunlu olarak geçiyor.

Eskiden açılıyordu Windows 10 da ama bir gün tekrar girerken hata verdi.

Windows 10'a geri döneyim o zaman.

Geri
Yukarı