Valorant, Windows 11'de TPM olmadan oynanabilir mi?

Furkan Efe Kuvan

Femtopat
Daha fazla  
Windows 11'i TPM'siz sisteme kurdum, çok güzel çalışıyor, çok memnunum. Hatta Windows 10'dan daha güzel performans veriyor. Bir sıkıntı yok. Ama tek sıkıntı Riot Games Valorant için TPM istiyor. Windows 11'den de ayrılmak istemiyorum. Bunun bir bypass veya komut dosyası varsa paylaşabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11'i TPM'siz sisteme kurdum, çok güzel çalışıyor, çok memnunum. Hatta Windows 10'dan daha güzel performans veriyor. Bir sıkıntı yok. Ama tek sıkıntı Riot Games Valorant için TPM istiyor. Windows 11'den de ayrılmak istemiyorum. Bunun bir bypass veya komut dosyası varsa paylaşabilir misiniz?
Bypass olsa bile hesabınızın dosya değişikliği sebebiyle banlanacağından hiç bir kuşkum yok. Ve maalesef şuan Windows 10'a geçmeden oynamanın bir yöntemi yok.

Mümkünse söyler misin nasıl yapdın TPM'siz Windows 11 kurmayı

Geri
Yukarı