Çözüldü Valorant TPM olmayan sistemde TPM hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mistik0102

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim anakartımda TPM desteklemiyor ve işlemcim de desteklenmiyor. Valorant yükledim, TPM hatası verdi. Normal bu anakartta TPM yoksa ama:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu yaparsam Valorant açılabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben özür dilerim yanlış anlamıssınız ben Windows 11 yüklersem bu videoya göre
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Benim anakartım TPM yok bu videoyu yaparsam açılma ihtimali var mıdır?
Valorant'ın.

TPM olmadığı için Windows 11 yüklerseniz ki normalde yüklenmiyor bypasa işlemi yükleniyor ama maalesef Valorant oynayamazsınız. Çip olayini tam bilemiyorum kusura bakmayin.
Merhaba. Benim anakartımda TPM desteklemiyor ve işlemcim de desteklenmiyor. Valorant yükledim, TPM hatası verdi. Normal bu anakartta TPM yoksa ama:

Bu videoyu yaparsam Valorant açılabilir mi?
açılır belki

Ben Özür Dilerim yanlış anlamıssınız ben Windows 11 yüklersem bu videoya göre
Valorant'ın.

Ben özür dilerim yanlış anlamıssınız ben Windows 11 yüklersem bu videoya göre
Valorant'ın.

TPM olmadığı için Windows 11 yüklerseniz ki normalde yüklenmiyor bypasa işlemi yükleniyor ama maalesef Valorant oynayamazsınız. Çip olayini tam bilemiyorum kusura bakmayin.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı