Valorant Türkiye Sunucusu Yüksek Ping

BoraWish

Decapat
Daha fazla  
Avrupa sunucularında her zamanki gibi 50-70 arasında değişen pingler alıyorum. Ama Türkiye sunucusunda 100 pingim var.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbuldaki patlamadan dolayı diye biliyorum.

Hocam patlama akşamı, bant yasağı geldikten sonra sunucular'da 4-5ms alıyordum. Ertesi sabah başladı. Sabit 40-50 hep.
Bi sıkıntı oldu heralde bende de 2 gündür problem var.

Ben de kendimi tek zannediyordum. Avrupa sunucularında ping daha düşükken İstanbul serverında ping fazla 2 saattir sebebini arıyorum. Türk Telekomu aradım sistemde değerlerimin normal gözüktüğünü söylüyorlar. İnternetten hız testi yapıyorum ping düşük ama oyunda fazla.

Hepimiz Türk Telekom mu kullanıyoruz?

Son düzenleme:
Ben de kendimi tek zannediyordum. Avrupa sunucularında ping daha düşükken İstanbul serverında ping fazla 2 saattir sebebini arıyorum. Türk Telekomu aradım sistemde değerlerimin normal gözüktüğünü söylüyorlar. İnternetten hız testi yapıyorum ping düşük ama oyunda fazla.

Hepimiz Türk Telekom mu kullanıyoruz?
Türk Telekom kullanıyorum ama bence alakası yok. Yani her şey düzgünken avrupa ping düzgünken onun bozuk olmasının TT'yle alakası olduğunu düşünmüyorum.

Arkadaşım TurkNet kullanıyor ve bir sorun yaşamıyor. Şimdiye kadar bu sorunu yaşayan kişilerin Türk Telekom kullandığını görüyorum forumlarda. Twitter da valoranttr etiketliyerek durumu belirttim harici olarak durumla ilgili bilet oluşturdum. Umarım kısa zamanda çözülür.

Arkadaşım TurkNet kullanıyor ve bir sorun yaşamıyor. Şimdiye kadar bu sorunu yaşayan kişilerin Türk Telekom kullandığını görüyorum forumlarda. Twitter da valoranttr etiketliyerek durumu belirttim harici olarak durumla ilgili bilet oluşturdum. Umarım kısa zamanda çözülür.
Ben türknet kullanıyorum , pingde sıkıntı yokta öğlen bi girdim hud yok chat açılmıyor esc basınca da uyarı veriyordu.

Geri
Yukarı